Skocz do zawartości
Pioromaniak.pl

TWSBI GO

Polecane posty

TWSBI GO jest już na półkach Pióromaniaka. Dostępne w dwóch kolorach: Smoke z czarno-szarym korpusem (znany z Vaca Mini) i Sapphire – niebieski. Do wyboru 5 rozmiarów stalówek: EF, F, M, B i stub 1.1 mm.

TWSBI GO Sapphire tlok

Link do wpisu na blogu: https://www.pioromaniak.pl/twsbi-go/

Do przeczytania,
Marcin

Pióromaniak I Pióra wieczne I Atramenty I Notatniki

www.pioromaniak.pl

A mi się absolutnie nie podoba. Rozumiem odpowiedź TWSBI na ofertę szkolnych piór innych marek, ale... nie kupię.

Czekam za to na 580ALR :D

Co do uszkodzeń: drugi raz mam pęknięcie na sekcji TWSBI Eco... Na szczęście (zapewne jeszcze) nie wylewa...

Hej Tomek!

ALR dotarło razem z GO. Jest już na stronie sklepu: https://www.pioromaniak.pl/shop/?nowosci=1

Jeśli masz trudności z ECO pisz śmiało do sklepu, w którym je kupiłeś lub bezpośrednio do producenta. TWSBI ma bardzo przyjazną politykę radzenia sobie z nietypowymi sytuacjami.

Do przeczytania,
Marcin

www.pioromaniak.pl

5 godzin temu, Ziemniaczek napisał:

Co do uszkodzeń: drugi raz mam pęknięcie na sekcji TWSBI Eco

Zdaje się, że to dość popularna usterka w tym modelu.

Niestety, w moim Eco już dwa razy pękło przy stalówce. Raz bez powodu, ale może od używania. Drugi raz samo z siebie, pióro leżało ok pół roku praktycznie nieużywane i pęknięcie. Dałem kropelkę kleju i pęknięcie już nie brudzi, ale niestety feler.

No niestety, nie jest to coś niespotykanego, a wręcz zwykłego, by nie powiedzieć normalnego. 

W 580AL(R) nie ma na szczęście tego problemu, bo nie ma plastiku na sekcji. Komuś coś się stało z 580?

Wymienię sobie korpus oczywiście, ale trudno, żebym machnął ręką na coś, co zdarzyło już się 2 razy w ciągu mniej niż roku używania pióra... :(

Martwię się także o przyszłość FC Ambition, bo ta tuleja już mi raz pękła i skuwka najzwyczajniej w świecie nie miała się o co zaczepić - ale to temat na inny wątek...

Normalnego raczej nie. Kilka ECO, które posiadam, ma ponad 2 lata i pomimo częstego używania, pęknięć brak. Ziemniaczku, zareklamuj. Dostaniesz nowe pióro lub nowe części. :)

Marcin

Edytowano przez Pioromaniak.pl

www.pioromaniak.pl