Skocz do zawartości

Pióro wieczne Parker


Polecane posty

Witam,

Chciałbym kupić pióro wieczne Parker Im Niebieskie.Niestety stalówka to typ F, ktory nie do końca mi odpowiada. Zastanawiam się czy gdybym zakupiła wymienną część w typie M do tego modelu to będzie pasowało?

Mam jeszcze pytanie odnośnie samego pióra. Polecacie? A może jest jakiś inny godny polecenia model z stalówką typu M i w niewygórowanej cenie? Uczę się jeszcze i piszę tylko piórem i chciałbym znaleźć coś co posłuży mi przez dłuższy czas. Czy do piór Parker będę pasować każde, zwykłe naboje czy muszą być te oryginalne?

Pozdrawiam.

Link do pióra o którym pisze 😊https://www.parkersklep.pl/prod166-Pioro-wieczne-Parker-IM-Niebieski-CT.html

Edytowano przez Tylkopióro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Serdecznie nie polecam. To jest chyba najgorsze możliwe pióro aby zacząć przygodę z pisaniem piórami wiecznymi - rozczarowanie gwarantowane. Byłem w jego posiadaniu. Jego jedynymi zaletami są wygląd i wykonanie. Pióro to (w tym IM po liftingu) strasznie szybko zasycha, przerywa przy pisaniu, stalówka słaba - wystarczy wygooglować opinie na temat tego pióra.

Domyślam się, że chcesz wydać ok 100zł, więc mogę polecić: Waterman Hemisphere, Waterman Graduate, Pilot MR, Pilot Plumix, Lamy Safari, Sheaffer, Pelikan Stola III oraz wszelkiej maści tanie (ale dobre a nawet bdb biorąc pod uwagę cena/jakość) pióra z Chin😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Bartosz_T napisał:

Cześć! Serdecznie nie polecam. To jest chyba najgorsze możliwe pióro aby zacząć przygodę z pisaniem piórami wiecznymi - rozczarowanie gwarantowane. Byłem w jego posiadaniu. Jego jedynymi zaletami są wygląd i wykonanie. Pióro to (w tym IM po liftingu) strasznie szybko zasycha, przerywa przy pisaniu, stalówka słaba - wystarczy wygooglować opinie na temat tego pióra.

Domyślam się, że chcesz wydać ok 100zł, więc mogę polecić: Waterman Hemisphere, Waterman Graduate, Pilot MR, Pilot Plumix, Lamy Safari, Sheaffer, Pelikan Stola III oraz wszelkiej maści tanie (ale dobre a nawet bdb biorąc pod uwagę cena/jakość) pióra z Chin😉

Dziękuje bardzo za odpowiedź. Zdecyduje się w takim razie na coś innego 😊

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...