Skocz do zawartości

Pierwsze pióro do składania podpisów.


Polecane posty

Jako właścicielka czerwonego Crossa Beverly również mogę polecić. Mój ma drobny problem ze startem, natomiast komfort pisania (po pierwszej sekundzie) jest świetny. Wykorzystuje je właśnie do składania podpisów i wpisywania ocen. Mam stalówkę w rozmiarze M  i moim zdaniem to dobry wybór (jestem raczej fanką cienkich linii EF, ale tu wybrałam świadomie szerszą kreskę do podpisów). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zdecyduję się na Cross Century II czarne z połyskiem (+ złote wstawki i stalówka) - Black Lacquer 23KT. Tylko nigdzie w Poslce nie mogę znaleźć ze stalówką M. Myślicie, że sklep może to zrobić na zamówienie?  

I jeszcze pytanie odnośnie tego pióra: Czy ktoś używał takich piór Crossa czarnych z połyskiem? Czy to jest trwałe? Czy bardzo się niszczy? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na każdym piórze nawet umiejętnie przechowywanym i używanym powstają mikroryski  i to jest proces nieunikniony. W piórach o lakierze  na  "błysk"  zawsze trzeba uważać no ale pióro wieczne nie jest sprzętem treningowym. 

Sprawdzałeś pobieżnie i niedbale czy  M jest dostępne, od tego są telefony i rozmowa z uprzejmym sprzedawcą  - ja to zrobiłem za ciebie. Pióro z  M-ką będziesz miał tutaj 

http://sklep-scryba.pl/cross-piro-wieczne-century-black-lacquer-2018-p-993136.html?osCsid=177939d06745a9b87adfb5429ecd4a6c

zadzwoń pod nr komórkowy 507... i tam dokończysz to co ja zacząłem.

Powodzenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Zdecydowałeś się, ale ja coś dopiszę, może kto inny jeszcze będzie potrzebować czegoś takiego ja Ty.

Jeśli ma przyciągać wzrok, kosztować do 400 zł, do tego solidne, ciężkie i rewelacyjnie piszące - Italix Captain's Commission. Wielkość pióra i skuwka "biją po oczach", do tego trzeba się okręcić, żeby skuwkę zdjąć - co też przyciągnie wzrok ;). Ale przede wszystkim świetnie pisze, np. ze stubem. Jednak do składania podpisów na marnym papierze, zwłaszcza zaś dokumentów, które się szybko przekłada jedne na drugie lub składa - lepsze (praktyczniejsze) będzie pióro raczej suche z cienką linią.

Dnia ‎09‎.‎07‎.‎2018 o 23:27, Abore napisał:

Tak jak wąsy i spodnie dzwony z lat 70tych - dzis wywoluja wesolosc, a wtedy wąs byl szczytem szyku.

Wąsy wracają do łask ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...