Skocz do zawartości

Pilot 78g


Pilot Inspektor

Jaki kolor pilota jest najładniejszy?  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki kolor pilota jest najładniejszy?



Polecane posty

Delikatnie rozgiąć skrzydełka...? Choć przyznam szczerze, że jeszcze nie próbowałem...

Jest spora szansa że jak spróbujesz rozgiąć skrzydelka to jest spora szansa że delikatnie zmienisz ustawienie skrzydełek i zacznie skrobać :P

Pewniejsze jest delikatne pobawienie się żyletką - w granicach rozsądku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest spora szansa że jak spróbujesz rozgiąć skrzydelka to jest spora szansa że delikatnie zmienisz ustawienie skrzydełek i zacznie skrobać :P

Pewniejsze jest delikatne pobawienie się żyletką - w granicach rozsądku.

Już kwestia co dla kogo znaczy delikatnie :P, żyletką będzie ok... Broń Boże nie sugeruję kombinerek :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kwestia co dla kogo znaczy delikatnie :P, żyletką będzie ok... Broń Boże nie sugeruję kombinerek :D

A ja bym nawet sugerował użycie kombinerek - żyletka jest ostra i gdy nią wycinamy różne elementy łatwo się zaciąć. Z praktycznych porad (wiem, że się to wydaje głupie i proste, dobrym pomysłem jest owinięcie jednego końca żyletki chusteczką higieniczną, znacznie ułatwi to nam odpowiedni chwyt i przy okazji zabezpieczy przed bardzo brzydką szramą ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żyletka jest ostra i gdy nią wycinamy różne elementy łatwo się zaciąć. Z praktycznych porad (wiem, że się to wydaje głupie i proste, dobrym pomysłem jest owinięcie jednego końca żyletki chusteczką higieniczną, znacznie ułatwi to nam odpowiedni chwyt i przy okazji zabezpieczy przed bardzo brzydką szramą ;)

I dlatego cieszę się, że mam skalpel modelarski :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

W moich sztukach (ze względu na dzieci i także moją sympatię do tych piór) żadna Fka nigdy nie drapała ale to może być też kwestia, jak ktoś napisał, definicji "drapania" i papieru, którego się używa (np. bardzo lubię pisać Plumixem EF a kiedyś czytałam, że straszny drapak - nie umiałam się do tego odnieść do dnia, w którym nie chciałam napisać coś tą EFką w notatniku Oxforda :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

A jak mi podobają się dwa kolory, to mogę głosować na dwa?

hmmm mi też się podobają 2 albo 3. pytanie jest sformowane o kolor który najbardziej Ci się podoba. Teoretycznie należałoby dokonać wyboru, ale przecież nie badamy tu skuteczności leku na raka, więc można dopuścić chyba małe odstępstwa od założonej metodologii prowadzenia ankiety ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...