Skocz do zawartości

Pilot MR jaki nabój?


ljasinskipl

Polecane posty

Albo Pilot Blue-black (nie Iro, zwykły Pilot), albo jakaś inna wersja naboju (zapewne pakują Pilota Blue Blacka w naboje standard). Zyskują na tym, bo to świetny atrament w świetnej cenie (a oni tylko po kosztach produkcji to dodają) ;)

Może się mylę. Sam się chętnie dowiem prawdy :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce chyba tylko alledrogo.

Szukaj pod hasłem Pilot Blue Black price. Pojemność flaszki dowolna (jaką preferujesz), ale ja bym wziął 70 lub te 350ml (będą chętni do kupna na spotkaniach) :)

https://www.google.pl/search?q=pilot+blue+black+price&client=ms-opera-mobile&channel=new&espv=1&prmd=sinv&tbas=0&source=lnt&sa=X&ved=0ahUKEwih7POA_9zaAhVvUN8KHVqWAXQQpwUIHA&biw=360&bih=476

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ljasinskiplPilot nie produkuję naboi International, do pióra Pilot MR(Europa) wg.informacji samego producenta nie są przewidziane ani oferowane naboje, akcesoria w standardzie International. Ciężko znaleźć informację jak wygląda sytuacja z tymi nabojami startowymi w piórach Pilot MR. Pióro produkowane jest we Francji, naboje na potrzeby dystrybucji mogą brać od kogokolwiek(mają duży wybór), równie dobrze mogą zlecać komuś w Europie produkcję krótkich serii naboi International z własnym atramentem właśnie na potrzeby dystrybucji przykładowego pióra MR. To już takie hipotezy, nie ma żadnych informacji na ten temat 😉 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie bo może być nie jasność w mojej wypowiedzi. Pilot nie oferuję i nie produkuję naboi w standardzie International, podobnie konwerterów w tym standardzie. Zaleca użycie naboi, konwerterów innych firm w standardzie International. 🙄

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...