Skocz do zawartości

Zapach atramentu KWZ Azure #5


Pursat

Polecane posty

a co to za partia atramentu?

Zanim KWZ weszły do polskiej regularnej dystrubucji w sklepach, zapach atramentów był zdecydowanie bardziej apteczny, ale od mniej więcej września 2016 zapach wszystkich standardowych atramentów jest bardziej słodkawy i z tego co czytamy po forach to większość użytkowników nawet ten zapach lubi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pursat napisał:

Nie ma żadnego opakowania, przysłali flakon owinięty foliami - stretchem i bąbęlkową. Biorę na wiarę, że to uroda trudych początków i muszę zdobyć nowszy wypust, bo przy tym oddychać ciężko. Kolor itp. szalenie mi sie podobają.

a kto przysłał i jak wygląda butelka i etykieta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pursat przepraszam, nie zauważyłam wcześniejszej wypowiedzi. Jeśli mowa o Bureau Direct to faktycznie jest wysoka szansa, że to jeszcze coś ze starszych zapasów, bo z nimi dość dawno zaczęliśmy współpracę, natomiast nie podoba mi się to, że wysłali Ci atrament bez pudełka, bo to dość poważne naruszenie z ich strony :(  Napisz proszę nam reklamację oficjalną przez formularz kontaktowy na stronie i podaj nam koniecznie datę zamówienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedl dzis do mnie KWZ Baltic memories i jego zapach nie ma nic wspolnego z tym dziwnym odorem opisanego flakonu Azur. Zdaje sie, ze to dopiero jest nowa seria, o ktorej piszecie.
Zatem moge przyjac, ze capiaca flaszka wbrew korespondencji z KWZ pochodzi ze starej, albo stoi za nia jakas niejasna historia, ktorej nikt procz mnie nikt nie jest chetny wyjasnic.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2018 o 21:07, Ziemniaczek napisał:

Chyba nigdy nie wąchałeś Sailorów - to już czasami jest wyzwanie :lol: 

Sailorów i ja nie miałem okazji, ale Hero... to dopiero daje :mosking:

Dnia 20.04.2018 o 21:27, Nicponka napisał:

[...]od mniej więcej września 2016 zapach wszystkich standardowych atramentów jest bardziej słodkawy i z tego co czytamy po forach to większość użytkowników nawet ten zapach lubi ;)

Potwierdzę tylko, są intrygujące, ale i przyjemne :D Słodko-apteczne, a i z jeden ma w sobie wanilię :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hero to ujdzie!

Sailor to naprawdę wyzwanie. Blue-black szczególnie :)

Da się przyzwyczaić za to.

Noodlers Baystate Blue śmierdzi jak opętany farbą malarską do ścian.

I atrament z KZG na ten tydzień również nieźle daje. Znam ten zapach z chemii, jakiś odczynnik tak pachnie. Pytanie który?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegotygodniowy u mnie nie ma prawie zapachu... Te delikatne nutki są wprawdzie porównywalne z jakimś rozpuszczalnikiem garażowym, bądź przychodzi mi na myśl albo jakiś kwas(siarkowy,) bądź perhydrol/30% wersja wody utlenionej, bądź coś z nadmanganianem potasu... nie pomnę jednak co, bo ostatni raz z tymi rzeczami miałem doczynienia na początku dekady...(właśnie do mnie trafiło ile to już czasu upłynęło...) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...