Jump to content
Sign in to follow this  
Szymbu

Sekcja przednia do Pilota MR

Recommended Posts

Ostatnio w szkole miałem drobny wypadek z moim piórem doszło do uszkodzenia stalowki na tyle poważnego, że nie da się nic z tym zrobić. Nigdzie na internecie nie mogę znaleźć sekcji ze stalówką do tego modelu, można kupić tylko przednią sekcje? Dziękuję za każdą pomoc. 

Edited by Szymbu

Oficjalnie (sklepy) nic, bo pióro jest tak tanie, że nie ma to sensu.

Za to u prywatnych użytkowników możesz szukać, bo niekiedy potrzebują oni tylko korpusu i skuwki (czyli tego, czego Ty nie potrzebujesz), bo chcą mieć wszystkie wersje kolorystyczne, a sekcje im niepotrzebne... (bo przecież nie da się pisać dwoma piórami jednocześnie ;)).

Taki mam pomysł jedynie :)

Zawsze trzeba szukać motywu sprzedaży danej części - łatwiej trafić, a czasami można uniknąć głębokiego rozczarowania :)

Rozwiazaniem za ok. 30 zł jest kupienie Plumixa i przeszczep stalówki. Tak sobie zrobiłem po podobnym wypadku. :)

Potwierdzam, przeszczep stalówki (ew. ze spływakiem) z plumixa to bardzo fajne rozwiązanie, jeżeli ktoś chce pisać stubem. Osobiście jestem z tego zadowolony (BB) ale nie każdemu pewnie to będzie pasować.

mogę potwierdzić stalówki Win Sunga 698 pasują do Pilotów i są, przynajmniej w moim odczucie lepsze niż oryginalne Piloty. Produkowane są na takiej samej linii fabrycznej