Skocz do zawartości

KWZ Ink - rozdajemy Prezent Pióromaniaka na PWF


_Pióromaniak_

Polecane posty

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ja jestem fanką bordowego #2 - dla mnie jest to idealny kolor bordowy, który nie wpada w brąz. Poza tym kocham cieniowanie w Miodowym, przepływ i nasycenie zeszłorocznego Liquid Words i miętowoturkusowy odcień Zieleni mentolowej. Nie miałam okazji wypróbować jeszcze Spaceru nad Wisłą, ale widziałam na żywo i wygląda bardzo ciekawie. To by było na tyle, jeśli chodzi o wybór ulubionego KWZ :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej do pisania odpowiadają mocno niebieskie atramenty, coś pokroju Błękitu nr 5, bo chyba najbardziej przypomina mój ulubiony Kaweco Royal Blue (na żywo niestety KWZ nie udało mi się zobaczyć). Jestem jednak też ciekawy jak na żywo prezentuje się niebiesko czarny, powinien być o wiele ładniejszy od niebieskoczarnego Pelikana 4001. Z atramentów zielonych najlepszy do codziennego pisania chyba by była Zamglona zieleń, nikt by się pewnie nawet do koloru nie przyczepił nawet przy podpisywaniu dokumentów, ale najładniejszy zielony to zdecydowanie Zieleń sosnowa.

Edytowano przez Pawel.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podobają wszystkie mroczne zielenie, Hunter green, Rotten  green,  Foggy green. Ale jeszcze nie mam żadnej w butelce!

Lubię również bardzo, i te już na stanie, Brąz #4, Szara śliwkę i taka edycję limitowana turkusowa dla forum, albo to było na Penshow (muszę sprawdzić), sprzed kilku lat :)

A! I muszę jeszcze kupić Zielonozłoty i Brown Pink, ten ostatni jest bombowy!

Edytowano przez Nikaa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem urzeczony bordowym, tak bardzo, że mam cały w butelce... ;) Niestety zachwyt nad galusową gumijagodą i jej procesem ciemnienia(który nie jest bardzo szybki, jak w chociażby złocie azteków) jak dotąd nie zmaterializował się w butelkę :/  No i niebieski galusowy #5 i #6 są świetne(ale na tyle podobne, że różnica mało zauważalna, a przynajmniej dla mnie...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łał! Nie spodziewaliśmy się tak dużej liczby odpowiedzi. Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w zabawie i dzielenie się swoimi ulubionymi kolorami KWZ Ink. 

Teraz uwaga! Werble! Losujemy (26 postów z propozycjami, jeden szczęśliwiec):

Losowanie_KWZ_Ink.jpg

Bezpieczna Paczka Pióromaniaka wyruszy jutro w drogę do Wąsatego!

Wąsaty, podaj nam dane do wysyłki za pośrednictwem PW i wybrany kolor :).

Do przeczytania,
Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...