Skocz do zawartości

KWZ Ink - rozdajemy Prezent Pióromaniaka na PWF


_Pióromaniak_

Polecane posty

Pomyśleliśmy z Magdą, że fajnie byłoby podarować na PWF specjalny Prezent Pióromaniaka z okazji wprowadzenia KWZ Ink. To dobry sposób na zwrócenie uwagi na atramenty, które tworzy @Nicponi @Nicponka.

W artykule, który opublikowaliśmy wczoraj, pochwaliliśmy się informacją, które z kolorów KWZ Ink są naszymi ulubionymi. Najchętniej pisalibyśmy po kolei każdym, ale gdyby musieć ograniczyć się do kilku, to przedstawia się to tak:

Ja wybrałbym:

Spacer nad Wisłą:

KWZ Ink Spacer nad wisla

Błękit #5:

KWZ Ink_Blekit#5

Magda natomiast:

Bordowy:

KWZ Ink_bordowy

Szara śliwka:

KWZ Ink szara sliwka

Wspomnienie znad Bałtyku:

KWZ Ink Wspomnienie znad Bałtyku
 

Jakie kolory KWZ Ink podobają się Wam najbardziej? Spośród wszystkich osób, które odpowiedzą na to pytanie (publikując swój post w tym temacie), wylosujemy jedną szczęśliwą. Jutrzejszym popołudniem wyruszy do niej Bezpieczna Paczka Pióromaniaka z wybraną przez zwycięzcę butelką KWZ Ink.

Uwaga! Musimy mieć czas, aby zapakować paczkę, więc zgłoszenia przyjmujemy tylko dziś do 22:30.

Do przeczytania,
Marcin

Edytowano przez Pioromaniak.pl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ja jeszcze muszę wykończyć te butelki, które mam, KWZI nie próbowałem jeszcze, ale na pewno na pierwszy raz pójdzie Blue-black (bardzo lubię te niebieskie w które wkrada się szarość), a dla odmiany coś jaskrawego i będzie to prawdopodobnie Old Gold :)

Edytowano przez odi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, prumar napisał:

Turkusowy - właśnie kończę drugi pojemnik

Turkusowy galusowy - idealnie pasuje do koloru mojeg Parkera 51

Pomarańczowy galusowy - lubię efekt zmiany koloru przy pisaniu

Hej Prumar!

Łał, króluje turkus :). Fajnie. Parker 51 w kolorze Teal Blue?

Do przeczytania,
Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zbyszek napisał:

Jeden kolor.. jeden kolor...  przecież to się nie da :(
Nie po to człowiek ma kilka piór aby mu się tylko jeden kolor podobał...

Ale niech będzie Spacer nad Wisłą

Zbyszek,

gdybym miał zostać przy tylko jednym, też wybrałbym Spacer nad Wisłą :thumbup:.

Do przeczytania,
Marcin

Edytowano przez Pioromaniak.pl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ink diver napisał:

Spacer Nad Wisłą!

   Swego czasu zrezygnowałem z niebieskich atramentów ale za sprawą Spaceru i jego efektów wróciłem do mainstreamu ;)

Hej Ink Diver! Czemu mnie to nie dziwi? Spacer nad Wisłą to super kolor. Nie spotkałem nigdy drugiego takiego atramentu :thumbup:.

Do przeczytania,
Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, odi napisał:

Ja jeszcze muszę wykończyć te butelki, które mam, KWZI nie próbowałem jeszcze, ale na pewno na pierwszy raz pójdzie Blue-black (bardzo lubię te niebieskie w które wkrada się szarość), a dla odmiany coś jaskrawego i będzie to prawdopodobnie Old Gold :)

Odi, stare złoto KWZ na żywo wygląda jeszcze lepiej niż w testach i na zdjęciach w sieci :).

Do przeczytania,
Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sen o Warszawie - choć ani razu nim nie pisałem wygląda na bardzo ładny i elegancki atrament czarno - granatowy, co ważne z przewagą czerni, co już samo w sobie powoduje, iż bardzo chętnie bym nim coś napisał.

2. Czerwień złodzieja - piękna, głęboka czerwień, nasycona acz nieoczywista, idealnie nadaje się do poprawiania wszelkiego rodzaju dokumentów.

Edytowano przez olaf
literówka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione to :

1. Bordowy #2

2. Szara śliwka

3. Brązowo-różowy

4. Wspomnienie znad Bałtyku.

W ciągu trzech lat nie mogłam oprzeć się już kilkunastu kolorom. 

Chętnie też zamienię Zieleń galusową #3 bo nieopatrznie kupiłam drugą zamiast Zgniłej zieleni.

Edytowano przez Didi
edit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodobały mi się: Midnight Green (no właśnie, jak się skubaniec nazywa na rynek polski?) i Brązowo Różowy. Oba ciekawe i przyjemne w użytkowaniu.

Moje serce skradła jednak Szara Śliwka. W zasadzie na każdym polu. Praktyczny, niejaskrawy, a równocześnie niebanalny kolor o znakomitych właściwościach. A niestety została mi już tylko połóweczka naboju...

Edytowano przez Iwan Iwanowicz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Iwan Iwanowicz napisał:

Spodobały mi się: Midnight Green (no właśnie, jak się skubaniec nazywa na rynek polski?) i Brązowo Różowy. Oba ciekawe i przyjemne w użytkowaniu.

Moje serce skradła jednak Szara Śliwka. W zasadzie na każdym polu. Praktyczny, niejaskrawy, a równocześnie niebanalny kolor o znakomitych właściwościach. A niestety została mi już tylko połóweczka naboju...

Jest to Mroczna Zieleń najprawdopodobniej obok Hunter (riffle) Green, rotten Green i foggy Green ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...