Skocz do zawartości

Atramenty KWZ Ink w Pióromaniaku


_Pióromaniak_

Polecane posty

Ta-daaam! KWZ Ink w Pióromaniaku!

atramenty-KWZ-Ink.jpg

Ekscytacji nie ma końca z dwóch powodów: po pierwsze atrament KWZ Ink powstaje na rodzimym podwórku, więc móc promować polską manufakturę pośród najlepszych producentów z całego świata, jest dla nas czymś szalenie przyjemnym. Po drugie, zdążyliśmy się już dowiedzieć, że Agnieszka z Konradem prowadzą swoją małą firmę według podobnych zasad, jak my. I jak tu się nie cieszyć?

Kto nie widział jeszcze Agi i Konrada niech szybko zagląda do nas na bloga. Zdjęcia i przydatne informacje, a do tego nasze ulubione kolory KWZ Ink.

http://www.pioromaniak.pl/artykuly/atrament-kwz-ink/

Do przeczytania,
Magda i Marcin

Edytowano przez Pioromaniak.pl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, alrun napisał:

Moje gratulacje ;) osobiście chciałabym jeszcze zobaczyć u Was Organics Studio :) 

Hej Alrun,

byłoby świetnie :). Nie dostajemy zbyt wielu pytań o Organics Studio, więc obawiam się, że zapotrzebowanie w Polsce na atramenty Tylera nie jest duże... :/. Ale... właśnie coś mi przyszło do głowy B).

Do przeczytania,
Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Dnia 27.04.2018 o 15:06, martamarta napisał:

Wspaniałe atramenty-szczególnie miodowy przypadł mi do serca. El Dorado przepięknie cieniujący, ale za to mam przy nim problemy ze startem pióra. Teraz kolej na czerwony #1, już się nie mogę doczekać!

MM

Hej Marta!

Miodowy i El Dorado to świetne kolory. Ja lubię w szczególności ten drugi w TWSBI ze stalówką stub:)

Do przeczytania,
Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...