Skocz do zawartości

Pen Show Poland, Katowice 7-8 kwietnia


ljasinskipl

Polecane posty

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

9 minut temu, alrun napisał:

Ponieważ jeszcze nigdy nie byłam na Pen Show, czy mógłby ktoś bardziej doświadczony powiedzieć mi, jak to mniej więcej wygląda i co warto zabrać? Nawet nie wiedziałam o stoliku forumowym! 

Po pierwsze, weź gotówkę, dokładnie tyle, ile chcesz wydać. Jeśli nie weźmiesz gotówki, to masz sporą szansę wydać więcej, niż zamierzałaś :D

Generalnie masz wszystkie wiodące polskie sklepy i producentów piórowych pod jednym dachem, więc masz świetną okazję do zakupów roku. Po drugie - umawiasz się ze znajomymi z forum na pogaduchy. Obczajacie razem nowe pióra i atramenty i zastanawiacie się jak bardzo możecie się zadłużyć. Stolik forumowy funkcjonuje od niedawna - główna idea to wymiana próbek atramentów i doświadczeń użytkowników na temat piór bez nadzoru sprzedających, czyli kawa na ławę to co myślicie. Wielu forumowiczów też pokazuje swoje kolekcje piór do testowania i serwuje masę arcyciekawych opowieści (jak mistrz @empi). A po trzecie - przydają się podstawowe rozmówki angielskie - pen show odwiedza sporo zagranicznych kolekcjonerów lub sprzedawców piór vintage, więc można upolować jakieś fajne okazy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, alrun napisał:

@Nicponka Bardzo dziękuję! Zostały mi dokładnie trzy dni na zorganizowanie napadu na bank :ph34r: 

Jeśli chodzi o atramenty, to większość osób przywozi całe butle, czy już poprzelewane do mniejszych pojemniczków? 

z tego co wiem, to preferowane są próbki poprzelewane do mniejszych pojemniczków, a w alternatywie przyniesienie czystych piór gotowych do zatankowania z butli. W razie czego my możemy wziąć trochę eppendorffek i pipet ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem każdy odwiedzający PSP18, po wykupieniu biletu (N5zł / U 2,5zł) powinien otrzyma taką ulotkę z rozpiską stanowisk (bardzo przydatna rzecz).

Stolik forumowy organizuje FOP (stolik nr 28) ale wszyscy są mile widziani. Przy moim stanowisku (w ramach stoiska forumowego) będą dostępne identyfikatory które ułatwią Wam poznanie innych pióromaniaków. Dla forumowiczów którzy zadeklarowali się w tym temacie że będą przygotowałem identyfikatory z nickiem, dla pozostałych są identyfikatory do samodzielnego wypełnienia. Będzie też można popisać moimi piórami i oczywiście porozmawiać.

 

c1e2a18007c5e50b.jpg

grafika pochodzi ze strony Pen Show Poland na facebook'u (wkliłem za pozwoleniem organizatorów PSP18)

 

Edytowano przez empi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ziemniaczek napisał:

Wróciłeś już TopikSH?

Słusznie mnie wyśmiałeś :D Z przyczyn ode mnie niezależnych miałem około pól godziny na cały Pen Show. Taki czas to pomyłka, 1.5h to minimum żeby zobaczyć na szybko stoiska i zrobić zakupy z przygotowanej listy. Żeby pooglądać uważnie, trzeba jeszcze więcej.  Zrobiłem sobie Kaweco, kupiłem Liquid Words i musiałem uciekać. F-pen rzeczywiście wie co robi, mają fajną ofertę i sympatyczną obsługę na Pen Show, towar znika w oczach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ziemniaczek napisał:

Tokiwa czy Herbatka?

Herbatka (rikyu-cha)

11 minut temu, Nikaa napisał:

Bardzo fajna buteleczka.

Też się zachwycałam i myślałam sobie, że KWZ mogłoby sprzedawać wszystkie swoje atramenty w 30 ml butelkach (dla mnie 60 ml są zdecydowanie za duże). Ale zachwyt zmalał, jak mi przeciekła po drodze do domu :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...