Skocz do zawartości

Pen Show Poland, Katowice 7-8 kwietnia


ljasinskipl

Polecane posty

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Oj, to masz "wymagającego" szefa. Prawdopodobnie... Ale jeśli odpowiadasz za oprawę muzyczną, to również prawdopodobnie należysz do tej wąskiej grupy ludzi, którzy wprawdzie nie mają ze swojej pracy zbyt dużych dochodów, ale za to nieco więcej radości... Wiem coś o tym, bo choć pracuję w zupełnie innej branży, to jestem takim samym nieudacznikiem. Szczęśliwym, ale bidnym... :D

Edytowano przez Kleks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę z pewnością w sobotę rano, tradycyjnie... I pewnie się jeszcze ktoś z Krakówka ze mną zabierze...

Z przyjemnością spotkam już poznanych forumowiczów no i nowych

Osobiście zawsze proponuję, żeby nosić identyfikator z "nicknamem", bo się znamy z niektórymi osobami jak łyse konie, ale bynajmniej nie z widzenia ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na tą okoliczność biorę nawet kilka dni urlopu.

Zwłaszcza że będę oficjalnym wystawcą w strefie forumowej :)

Gorąco wszystkich zapraszam do odwiedzin mojego stolika, będzie można porozmawiać o piórach, pooglądać, popisać. Jedyne czego nie będzie można to kupić moich piór. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Czy wśród calamofili (piórolubów) jest może jakiś fonokartysta (zbieracz kart telefonicznych)?
Mam jakieś resztki kolekcji - kilkanaście kart w tym jedna o b. małym nakładzie, katalogi itp materiały. Niedużo waży mogę przywieźć na PenSzał. Żeby było na temat piór to w zamian nie chcę nic prócz lisów dziękczynnych wykaligrafowanych starannie Oxbloodem lub podobnym... Jak ktoś żywcem nie może wykaligrafować to wystarczy ustnie podziękować ;-)
W razie czego kontakt na PW...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że Pen Show to może być dobra okazja do handlu wymiennego, chętnie przygarnę próbki (2ml, nie mam większych probówek xd):

  • Diamine: Eau de Nil, Ancient Copper, Steel Blue, Safari, Blood Orange, Purple Dream, Blue Velvet, Oxford Blue, Blood Orange, Burgundy Royale 
  • Monteverde: Ocean Noir, Copper Noir, Mulberry Noir, Amethyst, Garnet, inne w sumie też :P 
  • R&K: Verdigris, Alt Bordeaux, Cassia, Scabiosa 
  • Wszelkie De Atramentis, Noodlersy, Sailory (oprócz Yama Dori) czy Roberta Ostera (chyba że jakieś już mam) oraz inne ciekawostki :) 

W zamian mam do zaoferowania 

  • Diamine: Teal, Denim, Marine, Syrah, Aqua Blue, Strauss, Schubert 
  • Lamy: Pacific, Petrol
  • Noodler's Black Swan In Australian Roses
  • Private Reserve Blue Suede
  • KWZI: Brązowo-Różowy, Miodowy, Spacer nad Wisłą, Sen o Warszawie, Turkus galusowy
  • Monteverde Olivine
  • ZyCC Navy i Coffee

(wiem, dużo tego nie ma, operuję głównie próbkami xd)

Zainteresowanych zapraszam na priv :D Zawsze mogę też zapłacić kilka złotych jak nic z moich nie wzbudza zainteresowania :) 

PS. Będę tylko w sobotę 

Edytowano przez Martixx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Martixx napisał:

Jako, że Pen Show to może być dobra okazja do handlu wymiennego, chętnie przygarnę próbki (2ml, nie mam większych probówek xd):

PS. Będę tylko w sobotę 

Martixx, na Pen Show będzie stolik forumowy, a tam także wymienialnia próbek atramentów,  koniecznie zajrzyj tam, czy nie będzie atramentów, które Cię interesują :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...