Skocz do zawartości

Atramenty Hero


Bartosz_T

Polecane posty

Cześć, właśnie wróciłem z Auch. i popsuł mi się humor - mianowicie chciałem sobie kupić ostatni brakujący kolor Hero z tych powszechnie dostępnych na polskim rynku - czarny. Biorę pudełeczko do ręki i jak zawsze otwieram, żeby zobaczyć buteleczkę. Zdziwiła mnie zakrętka, która miała inny kształt, była z innego materiału i miała na szczycie jakieś czerwone chińskie znaki. Po wyciągnięciu zauważyłem, że coś mi się nie zgadza buteleczka, jakaś taka bardziej zaokrąglona/mniejsza. I co się okazuje? Pojemność 50 ml! Starsze miały 59 ml. Cena taka sama o ile nie wyższa... Odechciało mi się zakupu...<_<

Edytowano przez Bartosz_T
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Hero ma gdzieś w założeniach, że ceny nie może podnieść? Nie do końca rozumiem Twoje zdenerwowanie, ile teraz ta butelka kosztuje? 10 zł?

Rozumiem złościć się np. na Pelikana, że za plastikowe pióra żąda niezmiennie nieadekwatnych kwot, ale za atrament Hero, który i tak jest chyba jednym z najtańszych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, TopikSH napisał:

Jakość jest ok. 

Mam czarnego hero i o ile za te, hhmm 7 bądź 10 złoty w papierniczym na szybko, jest dobrze, kolor bardzo dobry i mi odpowiadający- częściej czarny niż (ciemno)szary(co, swoją drogą uważam za bolączkę dużej grupy atramentów w kolorze czarnym) płynie też dosyć przyzwoicie, ale strzępi trochę... trochę bardziej niż inne atramenty, którymi piszę na co dzień... a że piszę w różnych zeszytach, ale jednak nie zawsze są to oxfordy, to są to jedne z ważniejszych parametrów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Co do Hero ma takie doświadczenia ze studiów. Pisałem niebieskim pelikanem, lub niebiesko-czarnym Hero. Czasami lubiłem sobie coś w notatkach zaznaczyć zakreślaczem - jasne, że po tekście :-)

I efekt był taki - po paru miesiącach spod zakreślacza pelikan znikł, a hero dzielnie się trzymał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...