Skocz do zawartości

Vibrant Pink -nowy kolor LAMY na 2018 rok.


Topaz

Polecane posty

Sypnęło nowościami, żeby nie było smutno, po kolorze  ciemnym Petrol, LAMY na 2018 rok wybrało jakże wesoły... Vibrant Pink.
Kolor jaki jest każdy widzi, po co drążyć temat. ;)

4bc887d285fbde7amed.jpg
Żródło: lamygallery.com

Ps. W każdej kobiecej torebce obowiazkowe.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opierając się na dosiwadczeniach z poprzedniego roku mogę z całą pewnością powiedzieć, że takie odcienie różu w przypadku piór i atramentów cieszą się dużą popularnością :). Ciekawe jak Vibrant Pink będzie wyglądało na żywo. No i czekamy też na nowe Safari - podobno bardzo czarne (nie widziałem jeszcze zdjęć).

Do przeczytania,
Marcin

Edytowano przez Pioromaniak.pl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Topaz napisał:

Sypnęło nowościami, żeby nie było smutno, po kolorze  ciemnym Petrol, LAMY na 2018 rok wybrało jakże wesoły... Vibrant Pink.
Kolor jaki jest każdy widzi, po co drążyć temat. ;)

Żródło: lamygallery.com

Ps. W każdej kobiecej torebce obowiazkowe.

hmm, może w niektórych ale nie w każdej torebce, nie generalizuj proszę  :cry:  ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak, różowego bym nie kupił, ale nie uznaję uwarunkowania płci kolorem (czy odwrotnie). Osobiście lubię czerwony kolor. I to piórko bym dla siebie kupił:

lamy-pioro-wieczne-safari-f-czerwone__01

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo męski to tylko granat, a biznesmen bez czarnego pióra to nie biznesmen (swoją drogą zawsze mnie śmieszą "prezesi", prawnicy itp., którzy na jakiś żywszy odcień reagują strachem, że w towarzystwie nie wypada się z takim piórem obnosić). A i atrament to tylko czarny lub blue black, bo przecież reszta mało męska i mało poważna :)  Dajcie spokój, kolor to kolor i poza indywidualnymi gustami nie ma co się fetyszyzować męskością i kobiecością.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. Takie "uwarunkowania" cywilizacyjne. Tak nas na siłę kształtują "kreatorzy" mody. Kiedy czekałem (wczoraj) na samolot z Aten, oczywiście w terminalu non - stop bombardowanie raklamą Prady, Gucciego, Chanel itd... Jakaś wyprofilowana stylizacja... A modele w tym aktorzy Johnny Deep już nie mają wolnego miejsca na skórze gdzie można by jeszcze wcisnąć tatuaż. Obłęd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kleks napisał:

Czerwoną Lamę mam. Mmmm... A męskie pióro? Oczywiście, że nie musi być czarne. Fioletowe, albo żółte też jest ok

A ja usilnie poluję tutaj: http://allegro.pl/pioro-wieczne-lamy-safari-petrol-i7058086112.html na Lamę "Petrol". Ale uparłem się ze stalówką EF, tymczasem odpisali mi ze sklepu, że owszem mogą mi przełożyć stalówkę EF ale do pióra innego koloru, bo to ma "dedykowaną" stalówkę czarną. Nie rozumiem ich do końca, podobno "klient nasz pan"... A jednak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wymiana stalówki w Lamy Safari jest tak łatwa, że możesz sobie sam przełożyć z innego. Ja cały czas tak robię. Kupiłem czerwone ze stubem 1,1, fioletowe matowe z czarną F-ką i ta czarna jest teraz w białym, a stub w transparentnym Lamy Vista. Tak że tego... Skuwki też se przekładam jak chcę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Kleks napisał:

Ale wymiana stalówki w Lamy Safari jest tak łatwa, że możesz sobie sam przełożyć z innego. Ja cały czas tak robię. Kupiłem czerwone ze stubem 1,1, fioletowe matowe z czarną F-ką i ta czarna jest teraz w białym, a stub w transparentnym Lamy Vista. Tak że tego... Skuwki też se przekładam jak chcę.

Wiem, że jest łatwa, ale najpierw muszę ją gdzieś zdobyć. Jak na razie 2 tygodnie poszukiwań spełzło na niczym. Pani Magda z Pióromaniaka obiecała, że jak wpadnie w jej ręce EF to da mi znać. Szanse są nikłe. Owszem na Ebay'u są EF -ki chińskie, ale nie będę ryzykować. Inny materiał i to wykonanie (...). Tymczasem lipa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...