Jump to content
Martixx

Nowe Monteverde Invincia - Nebula

Recommended Posts

W tym tygodniu na Facebooku i Instagramie Monteverde pojawiły się zdjęcia nowego wydania Invincii, które ma wejść do sprzedaży w lutym. 

27067616_1557515540997919_49553906842810

27023747_1557508220998651_89740794481413

W tym momencie można je już znaleźć na Goulet Pens. Osobiście jestem zakochana w tym wykończeniu, chociaż o samym modelu nie wiem za wiele. Mam nadzieję, że będzie dostępne w Polsce/Europie :wub:

Wykończenie piękne. Gdyby było trochę chudsze i nie było takiej różnicy w szerokości między sekcją a korpusem to bym brała :D 

Kolor wygląda jak plama benzyny w kałuży. Nie rozumiem zachwytu takimi "technicznymi", szcztucznymi kolorami. Ja lubię bardziej naturalne.

Wizualnie źle nie wygląda, nie jest to kolejny demonstrator, marmurek czy stalowiec. Przyjemne, ale dwie rzeczy do tej kosmicznej koncepcji nie pasują - klips i forma oznaczenia pióra, teoretycznie do przełknięcia - w końcu marka najważniejsza ;)  - ale w praktyce psuje cały kosmiczny efekt.

Przecież Monteverde nie produkuje już piór. Zamawia je w Chinach. Czy zatem mamy się dziwić, że wyglądają jak zabawki z odpustu? Szczerze? Wolałbym wysadzane kryształami Svarowskiego gęsie pióro, ze stylizowaną głową smoka. Osiemnastookiego oczywiście...

Dnia 30.01.2018 o 13:51, Kleks napisał:

Przecież Monteverde nie produkuje już piór. Zamawia je w Chinach. Czy zatem mamy się dziwić, że wyglądają jak zabawki z odpustu? Szczerze? Wolałbym wysadzane kryształami Svarowskiego gęsie pióro, ze stylizowaną głową smoka. Osiemnastookiego oczywiście...

Ale Ty jesteś :(

tęcza paliwa w kałuży, to coś co kocham :)