Skocz do zawartości

Nowe Monteverde Invincia - Nebula


Martixx

Polecane posty

W tym tygodniu na Facebooku i Instagramie Monteverde pojawiły się zdjęcia nowego wydania Invincii, które ma wejść do sprzedaży w lutym. 

27067616_1557515540997919_49553906842810

27023747_1557508220998651_89740794481413

W tym momencie można je już znaleźć na Goulet Pens. Osobiście jestem zakochana w tym wykończeniu, chociaż o samym modelu nie wiem za wiele. Mam nadzieję, że będzie dostępne w Polsce/Europie :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie źle nie wygląda, nie jest to kolejny demonstrator, marmurek czy stalowiec. Przyjemne, ale dwie rzeczy do tej kosmicznej koncepcji nie pasują - klips i forma oznaczenia pióra, teoretycznie do przełknięcia - w końcu marka najważniejsza ;)  - ale w praktyce psuje cały kosmiczny efekt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Monteverde nie produkuje już piór. Zamawia je w Chinach. Czy zatem mamy się dziwić, że wyglądają jak zabawki z odpustu? Szczerze? Wolałbym wysadzane kryształami Svarowskiego gęsie pióro, ze stylizowaną głową smoka. Osiemnastookiego oczywiście...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2018 o 13:51, Kleks napisał:

Przecież Monteverde nie produkuje już piór. Zamawia je w Chinach. Czy zatem mamy się dziwić, że wyglądają jak zabawki z odpustu? Szczerze? Wolałbym wysadzane kryształami Svarowskiego gęsie pióro, ze stylizowaną głową smoka. Osiemnastookiego oczywiście...

Ale Ty jesteś :(

tęcza paliwa w kałuży, to coś co kocham :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...