Skocz do zawartości

Witajcie w świecie pióromaniaków!


_Pióromaniak_

Polecane posty

Hej! PWF to bardzo przyjemne miejsce. Niejednokrotnie relacje nawiązane za pośrednictwem forum przełożyły się na prawdziwe koleżeństwo i przyjaźnie w świecie realnym. Z niektórymi nie mieliśmy jeszcze okazji się spotkać, więc postanowiliśmy przywitać się już teraz. Więc witajcie w świecie pióromaniaków!

26952379_2444354225790709_38214872681958

Pióromaniak to maleńka rodzinna firma, czyli my: Magda i Marcin oraz nasze dzieci: Pola i Tymek. Od chwili, gdy Pióromaniak zaczął kiełkować w naszych głowach, minęło dużo czasu. Od momentu, w którym nabrał realnych kształtów już ponad 2 lata.

To prawdziwa przyjemność towarzyszyć Wam i służyć pomocą we wchodzeniu do świata piór wiecznych, atramentów i notatników. Fajnie jest mieć zasady (link: bit.ly/NaszeZasady) i je realizować. Fajnie jest promować nowy model prowadzenia działalności, w którym odwiedzając Pióromaniaka jesteś naszym gościem. Fajnie jest obserwować tego efekty. Bez Was nie byłoby to możliwe. Dziękujemy za zaufanie, którym nas na co dzień obdarzacie, udzielane nam wsparcie oraz trzymanie kciuków w trudnych momentach.

Powiecie nam cześć?

Magda i Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Czarodziej napisał:

Witam całą szczęśliwą i uśmiechniętą rodzinkę pióromaniaków. :-)

Jeszcze zakupów u Was nie robiłem, ale może przyjdzie taki dzień.. ;-)

 

Serdecznie pozdrawiam.

Piotr

Dzięki Piotrze!

W razie potrzeby chętnie pomożemy Ci w sprawunkach pióromaniaka :).

Do przeczytania,
Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł! Fajno się z Wami przywitać. Dziękuję za sprawne realizowanie moich zamówień, cierpliwe odpowiadanie na upierdliwe na maxa pytania, knowledge sharing, super materiały, testy i porównania z bloga, czaderskie rzeczy, ATRAMENTARZE i wszystkie Bezpieczne Paczki.

:wub::wub::wub: I krówki Pióromaniaka :wub::wub::wub:

Czekam na obiecane nowe marki. To zapytam. Jakieś nowości w lutym?? FN?

K.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2018 o 10:20, Krystian_33 napisał:

Heloł! Fajno się z Wami przywitać. Dziękuję za sprawne realizowanie moich zamówień, cierpliwe odpowiadanie na upierdliwe na maxa pytania, knowledge sharing, super materiały, testy i porównania z bloga, czaderskie rzeczy, ATRAMENTARZE i wszystkie Bezpieczne Paczki.

:wub::wub::wub: I krówki Pióromaniaka :wub::wub::wub:

Czekam na obiecane nowe marki. To zapytam. Jakieś nowości w lutym? FN?

K.

 

Dnia 26.01.2018 o 10:25, Krystian_33 napisał:

Doczytałem dopiero. Gratuluję przyjścia na świat synka. Niech Bóg ma Was w opiece i wspiera na co dzień. Niech mały rośnie zdrowo.

Pozdrowionka
K.

Hej Krystian!

Cała przyjemność po naszej stronie :). Dziękuję za wspieranie naszego modelu prowadzenia działalności. Cieszę się, że możemy pomagać Ci spełniać maleńkie, duże i te bardzo duże marzenia ze świata piór, atramentów i papieru. Gigantyczne pudło jest od wczoraj w drodze, więc dziś powinno do Ciebie dotrzeć :). Gdy się pojawi, daj znać!

2018 rok zapowiada się mnóstwem nowości. Producenci (Lamy, Faber, Traveler's Company, Marlen, Midori, Field Notes) planują wiele ciekawych dla pióromaniaków propozycji. Lamy znów wyda nowe kolory Al-Star (Vibrant Pink) i Safari (czarna czerń), Faber ma w rękawie nowe wykończenia linii Basic,  w najbliższych tygodniach gruchną wiadomości z Japonii - od Traveler's Company. Marlen pracuje nad nowym piórem z niższej półki cenowej. Field Notes podtrzymuje swoje edycje kwartalne. Na razie nie możemy jeszcze zdradzić więcej konkretów, ale obserwuj(cie) nas.

Dziękuję, Tymon codziennie zaskakuje nas nowymi uśmiechami :).

Do przeczytania,
Marcin

PS Wieczorem będę telefonował w sprawie zamówienia TWSBI i Rhodii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2018 o 11:11, Agatiku napisał:

Oczywiście że powiemy Cześć! Najlepsza piórowa rodzinka :D Zawsze pomocni, paczki świetnie zapakowane a wiedzą aż z Was kipi, tylko czekać na nowe marki w sklepie żeby można było jeszcze częściej u Was zamawiać :D

Pozdrawiam Wszystkich Was ciepło

Dziękuję za tak miłe słowa w imieniu całej naszej rodziny :). Dziękuję za obserwowanie nas, bycie z nami i wspieranie Pióromaniaka!

Do przeczytania,
Marcin

PS Mam nadzieję, że WRITinki świetnie się sprawdzają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2018 o 08:47, Pioromaniak.pl napisał:

Dziękuję za tak miłe słowa w imieniu całej naszej rodziny :). Dziękuję za obserwowanie nas, bycie z nami i wspieranie Pióromaniaka!

Do przeczytania,
Marcin

PS Mam nadzieję, że WRITinki świetnie się sprawdzają.

Ten który ja mam stał się moim ulubieńcem :) Zbieram się na kolejne zakupy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2018 o 08:40, Pioromaniak.pl napisał:

 

Hej Krystian!

Cała przyjemność po naszej stronie :). Dziękuję za wspieranie naszego modelu prowadzenia działalności. Cieszę się, że możemy pomagać Ci spełniać maleńkie, duże i te bardzo duże marzenia ze świata piór, atramentów i papieru. Gigantyczne pudło jest od wczoraj w drodze, więc dziś powinno do Ciebie dotrzeć :). Gdy się pojawi, daj znać!

2018 rok zapowiada się mnóstwem nowości. Producenci (Lamy, Faber, Traveler's Company, Marlen, Midori, Field Notes) planują wiele ciekawych dla pióromaniaków propozycji. Lamy znów wyda nowe kolory Al-Star (Vibrant Pink) i Safari (czarna czerń), Faber ma w rękawie nowe wykończenia linii Basic,  w najbliższych tygodniach gruchną wiadomości z Japonii - od Traveler's Company. Marlen pracuje nad nowym piórem z niższej półki cenowej. Field Notes podtrzymuje swoje edycje kwartalne. Na razie nie możemy jeszcze zdradzić więcej konkretów, ale obserwuj(cie) nas.

Dziękuję, Tymon codziennie zaskakuje nas nowymi uśmiechami :).

Do przeczytania,
Marcin

PS Wieczorem będę telefonował w sprawie zamówienia TWSBI i Rhodii.

Hejka, fajno! To ja dziekuję za pomoc :):):) Paczucha odebrana. Doszła (właściwie dojechała na wózku) bezpiecznie. Mam i nikomu nie oddam.

NA nowości z LAmy, Travelersa piszę się już teraz co by to nie miało być. Traveler's razy dwa. 

Obserwuję Was bez przerwy :wub:

Pozdrowionka i do kolejnego (Haxley mnie kusi...)

K.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krystian_33 napisał:

Hejka, fajno! To ja dziekuję za pomoc :):):) Paczucha odebrana. Doszła (właściwie dojechała na wózku) bezpiecznie. Mam i nikomu nie oddam.

NA nowości z LAmy, Travelersa piszę się już teraz co by to nie miało być. Traveler's razy dwa. 

Obserwuję Was bez przerwy :wub:

Pozdrowionka i do kolejnego (Haxley mnie kusi...)

K.

Zanotowałem - piórem w zeszycie :). Niedługo na blogu pierwsze nowości :ph34r:.

Do przeczytania,
Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...