Skocz do zawartości

Kolorowy zawrót głowy - trzecia edycja


visvamitra

Polecane posty

  • Odpowiedzi 164
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gdyby zmienili szatę sklepu, to podejrzewam, że by było sporo klientów. Wchodzi się na stronę i nie wiadomo o co chodzi, są jakieś loga i wszędzie trzeba się poruszać po omacku. Wystarczy, żeby zmienili stronę, na jakiś gotowy profesjonalny skrypt sklepu. Zerknę jakie pióra mają w ofercie, bo chyba jako jedyni mają w ofercie Inoxcroma. Szkoda, że zamykają sklep, zamiast spróbować zmienić skrypt na stronie i się trochę wypromować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, na pewno tylko przez szablon nie powiodło im się dalsze prowadzenie sklepu :D Dajcie spokój, szablon to szablon, akurat u nich wystrój nie był cięty z gotowca i lubiłem ich prostotę zarówno od strony graficznej jak i oferty. Jeśli mieli by problemy to na pewno nie z szablonem tylko z tak zwanym SEO a poza tym nie oszukujmy się - to nie jest branża, w której można zarobić kokosy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie :) Uproszczona nawigacja, brak 120 skryptów śledzących i "optymalizujących" budzić może niepokój, ale tak to już jest, że pewne rzeczy stają na głowie. Nie żebym ich był jakimś wielkim fanem, ale akurat ten szablon od strony marketingu bardzo ich wyróżniał na tle konkurencji.

Edytowano przez odi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upadł, bo sprzedawał zbyt tematyczne rzeczy. Twoje Pióro i Pioroteka się trzymają, bo mają szeroki asortyment, w tym uwielbianego przez nas Parkera i Watermana. F-pen także ma dużo osób z zewnątrz, bardzo dużo. A Pan Stefan? Tylko my niestety...

No bo kto przynajmniej wie, że ten ręcznie produkowany ink to DeA jak nawet napisane nie ma?

Możnaby rzecz - strona z jakimiś odpadkami. Niestety...

Ceny powinny pójść w górę. Przekonaliśmy się o tym podczas zamówienia grupowego, gdzie Pan Stefan miał niższą cenę od nas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej do gustu przypadły... Solferino, Canyon Rust, nawet Eclair de Saphir i... zaskakujące, ale także Stone Grey z tygodnia z nabojem. Skończyłam testowane naboje, w międzyczasie robiłam porządki  w atramentach i pudełku z próbkami i znalazłam kilka naboi Stone Grey. Załadowałam jako kontynuację do jednego z ulubionych pisadeł MB145. Nie spodziewałam się, ale naprawdę fajnie się tym pisze i dobrze czyta się tekst pisany. Nie jest już tak ciemny (jak z mokrego stuba Bexleya), tylko taki przyjemnie, nieco ołówkowo (ale zdecydowanie lepiej nasycony ;) ) szary. Wrzuciłam kilka nowych fot do recenzji. Druga sprawa, że ja uwielbiam stalówkę w tym MB (po tuningu u Przemka Dudka....).To na razie pierwsza szarość, która zagościła na dłużej. Earl grey też mi się podobało.

 

Co do Abernatopen, szkoda. Jedyny chyba w Polsce sklep z DeAtramentis. Tylko tam swego czasu dostępne były Diamine 150th Anniversary. 

W tej sytuacji i ja muszę złożyć zamówienie, oczywiście De Atramentis - Aubergine i Blackberry ;)

 

 

 

Edytowano przez Nikaa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...