Jump to content
visvamitra

Kolorowy zawrót głowy - trzecia edycja

Recommended Posts

Wpadł mi do głowy głupi pomysł. Ale mnie bawi. Proponuję, żeby pod koniec każdego tygodnia alewać do jednego pojemnika resztki atramentów i zamieszać. A później zademonstrować kolor w tym temacie. Czyli:

Tydzień drugi: do resztki Electric DC Blue zlewamy resztkę Earl Greya, później w tygodniu 3 kolejnego atramentu itd. Lub możemy iść tylko parami. To zadanie dodatkowe dla tych, którym będzie chciało się pobabrać. 

Wszystko dla zabawy :)

Ja już Electric DC Blue z Earl Greyem zmieszałem i wrzucę dzisiaj wieczorem skan,

You can't stop the waves but you can learn how to surf.

Electric Earl Grey (1/2 Earl Greya + 1/2 Elctric DC Blue) wygląda mało elektrycznie i nie poraża nasyceniem.

fpn_1518293372__eeg.jpg

fpn_1518293482__eeg2.jpg

Czyli jak dobrze rozumiem, zaczynamy tydzień niespodzianek. To ja cicho sza siedzę i za sześć dni opisuję jaką to niespodziankę dostałem.

Edited by Topaz

Pochwalcie się co dostaliście :D

Mam nadzieję, że lepiej niż ja...

Jakieś nie wiadomo co a'la sprany jeans z okropnymi właściwościami. No może nie okropnymi, ale Sailory czy Iro to to nie jest. 

Eh, aż się odechciewa testować... (do Ciebie Vis oczywiście nic nie mam...)

W sumie to nie pamiętam co dostałeś :) Miałem fiolki z próbkami ustawione pod ręką i wrzucałwem je do kopert nie patrząc co się komu trafi :)

Ja też powiem, że jeśli rzeczywiście te próbki były wrzucane losowo, to mam wyjątkowe szczęście. Myślałam że dostałam ją celowo :D 

Z mojego mieszania wyszło coś takiego :D 

Pz1r6bP.jpg

Proporcje randomowe - do tłoczka z Earl Grey wzięłam jak najmniej Electric DC Blue i wyszła 1 wersja. Dodałam jeszcze Diamine i wyszła druga :P 

Ja dziś rozpakowałam moje probki, maly poślizg w całym przedsięwzięciu mam z powodu m.in. wyjazdu, ale biorę sie do pracy. Na pierwszy ogień niespodzianka i KWZ Ink czerwony, a dwa pierwsze atramenty spróbuję "nadrobić" w tak zwanym międzyczasie ;)  

Temat poświecony Canyon Rust odpalę w niedzielę wieczorem. Jutro wyjeżdżam i nie zdążę tego zrobić.

Ja jestem już po wstępnych testach i powiem Ci, że naprawdę świetny jest :D

Piszę nim od środy, zostało z 0,5 ml w Safari z eMką, szybko pójdzie.

Mam dysproporcję, bo OS Cobalt Blue testowałem 2 dni, nie wytrzymałem więcej ;)

Początkowo myślałem, że - róż -  się nie nadaje do pisania, ale bardzo miło spędziłem czas od tej środy.

Aha, bo pozytywnych doświadczeniach z Solferino i Verdigrisem, marzy mi się parę (naście) flaszek R&K. To przecie 20zł za świetnie właściwości. Zresztą komu ja to mówię :P

Jakieś 2 dni temu wlałam go do pióra i od razu się zakochałam <3 Już wiem, że będę musiala kupić sobie flaszkę :D 

Solferino jest kozacki. Wiele zaleźy od pióra. mam wrażenie, że jakby zmieszać go z Leipziger-Schwarz wyszedłby kapitalny inkaust.

Ja już czekam na Herbinka, coś innego kolorystycznie. Dość mam tych brązów, fioletowych odcieni, bo fiolety swoje mam na codzien...a tu znów, Burgunder po fioletowej stronie. aaaaa! ;)