Skocz do zawartości

Kolorowy zawrót głowy - trzecia edycja


visvamitra

Polecane posty

Wpadł mi do głowy głupi pomysł. Ale mnie bawi. Proponuję, żeby pod koniec każdego tygodnia alewać do jednego pojemnika resztki atramentów i zamieszać. A później zademonstrować kolor w tym temacie. Czyli:

Tydzień drugi: do resztki Electric DC Blue zlewamy resztkę Earl Greya, później w tygodniu 3 kolejnego atramentu itd. Lub możemy iść tylko parami. To zadanie dodatkowe dla tych, którym będzie chciało się pobabrać. 

Wszystko dla zabawy :)

Ja już Electric DC Blue z Earl Greyem zmieszałem i wrzucę dzisiaj wieczorem skan,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 164
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Pochwalcie się co dostaliście :D

 

Mam nadzieję, że lepiej niż ja...

Jakieś nie wiadomo co a'la sprany jeans z okropnymi właściwościami. No może nie okropnymi, ale Sailory czy Iro to to nie jest. 

Eh, aż się odechciewa testować... (do Ciebie Vis oczywiście nic nie mam...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś rozpakowałam moje probki, maly poślizg w całym przedsięwzięciu mam z powodu m.in. wyjazdu, ale biorę sie do pracy. Na pierwszy ogień niespodzianka i KWZ Ink czerwony, a dwa pierwsze atramenty spróbuję "nadrobić" w tak zwanym międzyczasie ;)  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja jestem już po wstępnych testach i powiem Ci, że naprawdę świetny jest :D

Piszę nim od środy, zostało z 0,5 ml w Safari z eMką, szybko pójdzie.

Mam dysproporcję, bo OS Cobalt Blue testowałem 2 dni, nie wytrzymałem więcej ;)

 

Początkowo myślałem, że - róż -  się nie nadaje do pisania, ale bardzo miło spędziłem czas od tej środy.

 

Aha, bo pozytywnych doświadczeniach z Solferino i Verdigrisem, marzy mi się parę (naście) flaszek R&K. To przecie 20zł za świetnie właściwości. Zresztą komu ja to mówię :P

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...