Skocz do zawartości

Kolorowy zawrót głowy - trzecia edycja


visvamitra

Polecane posty

  • Odpowiedzi 164
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Napisano (edytowany)

Niestety atrament wysłany przez ljasinksiego zaginął gdzieś w drodze i poczta, jak to poczta, nic nie wie i namierzyć go nie może. Nie będziemy dłużej czekali - do wtorku wyślę wam próbki.

Harmonogram ustalmy następujący (w nawiasie znajdziecie symbole, którymi oznaczyłem dany inkaust na pipecie):

Sobota, 17.02 - Earl Grey (EY), Diamine

Sobota, 24.02 - Niespodzianka (każdy dostanie inną próbkę, część ode mnie, trzy od Alrun) - każdy recenzuje inny atrament.

Sobota, 03.03 - Czerwony # 1(CZ1) KWZI, czyli, prawdopodobnie, najmniej popularny atrament Nicponiów. Czy zasłuzenie?

Sobota, 10.03 - Canyon Rust (CR), Monteverde

Sobota, 17.03 - Tyrian Purple (TP), Diamine (dzięki Topaz za flaszkę)

Sobota, 24.03 - Electric DC Blue, Private Reserve (dzieki Didi za próbki)

Sobota, 31.03 - Umber (UMB), Toucan

Sobota, 24.02 - Burgunder (BUR), Standardgraph

Sobota, 07.04 - Emma, Rohrer & Klingner sketch Ink

Sobota, 14.04 - Eclat de Saphire, J. Herbin

Soboty, 21.04 i 28.04 - jeśli dacie znać w postach poniżej, ze piszecie się na więcej, zrobimy jeszcze dwa atramenty.

Dodatkowo zakładam, że próbki uda mi się wysłać jutro rano. Powinny być we wtorek - jeśli zadeklarujecie, że ogarniecie pierwszą próbkę od wtorku to możemy przyspieszyć temat o tydzień. Dajcie znać.

Napiszcie poniżej czy a) dodajemy jeszcze dwa inkausty i b) czy ruszamy od następnej soboty?

Zdaje się, że dwie osoby odbiorą w Wwie, więc z nimi umówię się przez forumową skrzynkę.

Edytowano przez visvamitra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a) Byłoby mi miło, gdybyśmy coś jeszcze dodali - tak

b) Earl Grey nie jest jakoś kosmicznie wymagającym atramentem, sądzę, że spokojnie dam radę to ogarnąć - tak

 

Ta sobota jest bardzo dobrym pomysłem :)

Dziękuję osobom - darczyńcom, to w końcu więcej kolorów, jak i Tobie Vis ;)

 

Niespodzianki próbujemy identyfikować samodzielnie, a następnie sprawdzamy z Tobą? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a. Jakbyś mógł dodać Monteverde Fireopal to byłoby super 😍

b. Myślę, że uda nam się wyrobić do soboty 😉 (Edit: właśnie uświadomiłam sobie, że będę poza krajem i nie będę mogła opublikować recenzji w najbliższą sobotę. Ale najwyżej po prostu spóźnię się kilka dni - wracam w poniedziałek) 

Nie mogę się już doczekać!

Edytowano przez alrun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Martixx napisał:

a) im więcej tym weselej :) Jestem na tak 

B) jeśli tylko zdążą dojść do wszystkich to nie ma problemu :D 

Także dziękuję zaopatrzeniowcom! :D Zapowiada się ciekawie B) 

Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Jak z moim się poczta w końcu ogarnie, to zostaw na następną edycję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harmonogram ustalmy następujący (w nawiasie znajdziecie symbole, którymi oznaczyłem dany inkaust na pipecie):

Sobota, 10.02 - Electric DC Blue, Private Reserve (dzięki Didi) - przychodzi w próbówce do wirówki. Będzie jej można użyć w kolejnych tygodniach do przelania inkaustu. Dlatego inkaust ten daję na pierwszy ogień.

Sobota, 17.02 - Earl Grey (EY), Diamine

Sobota, 24.02 - Niespodzianka (każdy dostanie inną próbkę, część ode mnie, trzy od Alrun) - każdy recenzuje inny atrament.

Sobota, 03.03 - Czerwony # 1(CZ1) KWZI, czyli, prawdopodobnie, najmniej popularny atrament Nicponiów. Czy zasłuzenie?

Sobota, 10.03 - Canyon Rust (CR), Monteverde

Sobota, 17.03 - Tyrian Purple (TP), Diamine (dzięki Topaz za flaszkę)

Sobota, 24.03 - Solferino (SOL), Rohrer & Klingner

Sobota, 31.03 - Umber (UMB), Toucan

Sobota, 24.02 - Burgunder (BUR), Standardgraph

Sobota, 07.04 - Emma, Rohrer & Klingner sketch Ink

Sobota, 14.04 - Eclat de Saphire, J. Herbin

Soboty, 21.04 - dzień naboju - każdy dostał nabój/naboje. Recenzujemy je (każdy dostał inny kolor)

Sobota, 28.04 - Walt Whitman Leaves of Green (LOG), Organics Studio

Jak ktoś się nie wyrobi, nie szkodzi, doda w kolejnych dniach. Proszę jednak o regularność i dyscyplinę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...