Skocz do zawartości

Nowości marki Cross dostępne w 1kw 2018 r.


Kalixt

Polecane posty

  • 2 weeks later...
Dnia 18.01.2018 o 16:26, Kalixt napisał:

To miła i niezwykle ciekawa opinia, mimo wszystko, dziękuję za ten głos w dyskusji.

Fakty. Jakość Crossa od kilku lat jest niedobra W Vervie odpadl mi klips. Wymieniono cala skuwkę to po kilku tygodniach wyrobila się i latała luźno. Wymienili drugi raz i po roku znow odpadl klips. Serwis za kazdym razem tam gdzie kupilem pióro, free of charge.Dostalem na prezent Bailey i stalówka drapała bo boki miała w górę, w doł. Uchwyt do trzymania w Townsend wyglada gorzej niż w Sheafferze VFM. Peerles ekstra pióro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verve to kolekcja, której produkcja zakończyła się w roku 2009. Ciężko mi dyskutować o jednostkowych przypadkach, gdzie komuś coś odpadło lub zużyło się w czasie. Są to jednorazowe przypadki i opinia, że wszystkie produkty danego producenta są do niczego jest krzywdząca.

To samo dotyczy klipsa w Townsend/VFM. To jedynie subiektywna opinia. Dla mnie wcale gorzej nie wygląda, wręcz przeciwnie. Ale jak już napisałem, to jedynie osobista ocena, do której każdy ma prawo:

AT0046-4_300dpi.jpg

E0940553_300dpi.jpg

Edytowano przez Kalixt
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...