Jump to content
Nicponka

Spotkanie urodzinowe KWZ w Warszawie

Recommended Posts

Drodzy!

Niebawem KWZ Ink będzie obchodził trzecie oficjalne urodziny. Z tej okazji organizujemy w Warszawie czysto towarzyskie spotkanie miłośników piór wiecznych. Chcielibyśmy pogadać, popisać, poznać jakimi piórami piszecie, poprzeglądać notesy, pomiziać gładziutki papier i takie tam, napić się kawy/piwa, spędzić czas w miłym gronie. Puścimy też w ruch wszystkie nasze pióra.

Kiedy: 27.01.2018 (sobota) godz. 13:00

Gdzie: Kawiarnia Krucza 23 (przy ul. Kruczej 23)

Spotkanie będzie miało otwarty charakter, przynależność do tego czy innego forum nie jest wymogiem. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Prosilibyśmy tylko o informację, jeśli ktoś chciałby dołączyć, żeby ułatwić organizację. Możemy też stworzyć tutaj listę, byście wiedzieli, kogo ze znajomych forumowiczów spotkacie:

1-2 Nicponie

3...

4..

14 minut temu, Pilot Inspektor napisał:

Czy będzie możliwość zakupu atramentów? :)

Niestety nie. Będzie możliwość wypróbowania różnych naszych atramentów, żeby ułatwić ewentualną decyzję z wyborem koloru na planowany zakup ;)  Kwestię sprzedażową zostawiamy sklepom ;)

Niestety w tym roku nie uda mi się przyjść ze względu na obowiązki domowe, które stanowią teraz duże wyzwanie. Ogromne gratulacje :)! 

Pozdrawiam,

MagdaLena

Pióromaniak

1-2 Nicponie

3. Visvamitra (na 80%)

4..Robbi

5. Iwan Iwanowicz

6. -Mateusz- (jeśli dam radę)

7 i 8. Ksopiel + żona 

Serdecznie dziękuję Wam w imieniu Nicponia i swoim za spotkanie, fajnie było poznać kilka nowych osób i zobaczyć starych znajomych :)@empi jak zwykle pod wrażeniem Twoich umiejętności w opowiadaniu na temat piór osobom zaczynającym interesować się tym tematem :D
To był bardzo miły dzień i mamy nadzieję, że nie tylko dla nas.
Pozdrawiamy serdecznie i do następnego spotkania ;)
Tak jak rozmawialiśmy z niektórymi, jest szansa na cykliczne warszawskie spotkania piórowe dzięki uprzejmości i gościny Warszawskiego Domu Kaligrafii na Pańskiej, będziemy działać w tym temacie i damy znać.
Kilka pamiątkowych zdjęć:

waw_party_270118_1.jpg

waw_party_270118_2.jpg

Agnieszka, Konrad serdecznie dziękuję Wam za zorganizowanie spotkania i pyszny tort.
Bawiłem się świetnie i mogłem sobie pogadać ;):D
Dziękuję wszystkim za spotkanie i pogaduchy, szczególnie tym którzy mieli dość cierpliwości żeby mnie słuchać :)

PS. W sprawie spotkań możecie na mnie (i moje piórka) liczyć.

e8d23240b00610b7.jpg

534f323b7d120097.jpg

c17bec488164fd34.jpg

I ja dziękuję za spotkanie :) Najlepsze życzenia wielu lat rozwoju firmy!

Miło było jak zawsze się spotkać i rozmawiać o piórach, atramentach, sprawdzać, oglądać, planować kolejne zakupy... Fajnie, że jesteście :)
Do następnego!

Wohoo! Było super, pierwszy raz z żoną na takim mniejszym spotkaniu (nie targi).

Bardzo dużo się dowiedzieliśmy, popróbowaliśmy piór. Zwłaszcza dziękuję bardzo @empi za ponad godzinną (?) prezentację Pelikanów, Kaweco i nawet Montblanców. Piękna kolekcja, ogromna wiedza no i energia aby przykazywać tą pasję. Imponujące :)

Dziękuję @Nicponka za zorganizowanie i chwilę rozmowy. Powodzenia w rozwijaniu KWZ, aby przyjeżdżały do nas pielgrzymki z całego świata po takie świetne atramenty.

Cykliczne spotkanie - mega pomysł :)

Dziękuję wszystkim za ciepłe spotkanie i rozmowy o atramentach i piórach. Gospodarzom życzę dalszej cierpliwości w kontaktach, przy tworzeniu atramentów i rozwijaniu rodzinnej firmy. Pomysł z cyklicznymi spotkaniami bardzo mi się podoba i będę popierał go swoją obecnością, jako reprezentacja odległych zakątków Polski.

Aparat miałem ustawiony na Macro, więc kilka zdjęć z bliska:

c5eaf562e2a8fad8med.jpg

KWZ ink w fioletach.

0fcdebf972d247f5med.jpg

Noodlers Neponset kontra Ahab.

5536bc8bb9fc1ae8med.jpg

Visconti Opera i Visconti... no właśnie jaki to model, pozostaje tajemnicą.

Ja również nawiedziłem lokal na Kruczej i sam nie wiem kiedy upłynęło tych kilka godzin. Bardzo poszerzyłem swoją wiedzę, posłuchałem wielu cennych rad i wspaniałych opowieści. No i oczywiście popisałem niejednym ciekawym piórem. Już nie mogę się doczekać startu imprez cyklicznych.

Oglądając zdjęcia jeszcze bardziej żałuję, że nie mogłem być na miejscu... Pomysł cyklicznych spotkać-jak najbardziej! :)