Skocz do zawartości

Spotkanie urodzinowe KWZ w Warszawie


Nicponka

Polecane posty

Drodzy!

Niebawem KWZ Ink będzie obchodził trzecie oficjalne urodziny. Z tej okazji organizujemy w Warszawie czysto towarzyskie spotkanie miłośników piór wiecznych. Chcielibyśmy pogadać, popisać, poznać jakimi piórami piszecie, poprzeglądać notesy, pomiziać gładziutki papier i takie tam, napić się kawy/piwa, spędzić czas w miłym gronie. Puścimy też w ruch wszystkie nasze pióra.

Kiedy: 27.01.2018 (sobota) godz. 13:00

Gdzie: Kawiarnia Krucza 23 (przy ul. Kruczej 23)

Spotkanie będzie miało otwarty charakter, przynależność do tego czy innego forum nie jest wymogiem. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Prosilibyśmy tylko o informację, jeśli ktoś chciałby dołączyć, żeby ułatwić organizację. Możemy też stworzyć tutaj listę, byście wiedzieli, kogo ze znajomych forumowiczów spotkacie:

1-2 Nicponie

3...

4..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję Wam w imieniu Nicponia i swoim za spotkanie, fajnie było poznać kilka nowych osób i zobaczyć starych znajomych :)@empi jak zwykle pod wrażeniem Twoich umiejętności w opowiadaniu na temat piór osobom zaczynającym interesować się tym tematem :D
To był bardzo miły dzień i mamy nadzieję, że nie tylko dla nas.
Pozdrawiamy serdecznie i do następnego spotkania ;)
Tak jak rozmawialiśmy z niektórymi, jest szansa na cykliczne warszawskie spotkania piórowe dzięki uprzejmości i gościny Warszawskiego Domu Kaligrafii na Pańskiej, będziemy działać w tym temacie i damy znać.
Kilka pamiątkowych zdjęć:

waw_party_270118_1.jpg

waw_party_270118_2.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka, Konrad serdecznie dziękuję Wam za zorganizowanie spotkania i pyszny tort.
Bawiłem się świetnie i mogłem sobie pogadać ;):D
Dziękuję wszystkim za spotkanie i pogaduchy, szczególnie tym którzy mieli dość cierpliwości żeby mnie słuchać :)

 

PS. W sprawie spotkań możecie na mnie (i moje piórka) liczyć.

 

e8d23240b00610b7.jpg

534f323b7d120097.jpg

c17bec488164fd34.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wohoo! Było super, pierwszy raz z żoną na takim mniejszym spotkaniu (nie targi).

Bardzo dużo się dowiedzieliśmy, popróbowaliśmy piór. Zwłaszcza dziękuję bardzo @empi za ponad godzinną (?) prezentację Pelikanów, Kaweco i nawet Montblanców. Piękna kolekcja, ogromna wiedza no i energia aby przykazywać tą pasję. Imponujące :)

Dziękuję @Nicponka za zorganizowanie i chwilę rozmowy. Powodzenia w rozwijaniu KWZ, aby przyjeżdżały do nas pielgrzymki z całego świata po takie świetne atramenty.

Cykliczne spotkanie - mega pomysł :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za ciepłe spotkanie i rozmowy o atramentach i piórach. Gospodarzom życzę dalszej cierpliwości w kontaktach, przy tworzeniu atramentów i rozwijaniu rodzinnej firmy. Pomysł z cyklicznymi spotkaniami bardzo mi się podoba i będę popierał go swoją obecnością, jako reprezentacja odległych zakątków Polski.

Aparat miałem ustawiony na Macro, więc kilka zdjęć z bliska:

c5eaf562e2a8fad8med.jpg

KWZ ink w fioletach.

 

0fcdebf972d247f5med.jpg

Noodlers Neponset kontra Ahab.

 

5536bc8bb9fc1ae8med.jpg

Visconti Opera i Visconti... no właśnie jaki to model, pozostaje tajemnicą.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nawiedziłem lokal na Kruczej i sam nie wiem kiedy upłynęło tych kilka godzin. Bardzo poszerzyłem swoją wiedzę, posłuchałem wielu cennych rad i wspaniałych opowieści. No i oczywiście popisałem niejednym ciekawym piórem. Już nie mogę się doczekać startu imprez cyklicznych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...