Skocz do zawartości

Cześć wszystkim!


Konrad1020

Polecane posty

Cześć wszystkim!

 

Na imię mam Konrad, na forum trafiłem przypadkiem, nie tak dawno temu (ale na pewno zostanę tu na długo!) i postanowiłem się dziś przywitać i przedstawić :)

Pióro mam jedno, jedyne.(I dobrze mi z tym!). Parker Jotter z 2008r.  Było kilka przerw, w których odstawiłem pióro na rzecz długopisów, ale dziś czuję - never more. :D Używam go nieprzerwanie od 4 lat, idzie ze mną dzień w dzień przez szkołę, pasiekę i codzienność. Wiele ze mną przeżył, a każdą rysę na nim utożsamiam z niezłą historią. 

Lubię przedmioty z duszą, najlepiej niebanalną historią i dające mi ogromną przyjemność z używania ich. Pióro niewątpliwe takim jest i temu chyba nikt nie zaprzeczy ;) 

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Konrad.

P.S. Miałem epizod z Vectorem, ale on całkowicie mi nie leżał i wylądował w piórniku mamy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! : D

Ostrzegam, że w momencie rejestracji zostałeś zainfekowany groźnym wirusem zwanym potocznie piórozą.  Nawet jeśli uważasz, że jesteś silny, to w końcu twój organizm się podda, a w twoim piórniku zagości kolejne pióro. A potem choroba może postępować dalej i pojawi się następne... 

Oczywiście pióroza  może przybrać lżejszą postać i ograniczy się do atramentu, ale rzadko zatrzymuje się w tym stadium. :rechot:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, -Mateusz- said:

Witaj! : D

Ostrzegam, że w momencie rejestracji zostałeś zainfekowany groźnym wirusem zwanym potocznie piórozą.  Nawet jeśli uważasz, że jesteś silny, to w końcu twój organizm się podda, a w twoim piórniku zagości kolejne pióro. A potem choroba może postępować dalej i pojawi się następne... 

Oczywiście pióroza  może przybrać lżejszą postać i ograniczy się do atramentu, ale rzadko zatrzymuje się w tym stadium. :rechot:

 

:rechot: True story redface

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...