Skocz do zawartości

Jaki atrament jest Twoim ulubionym; dlaczego?


kerad

Polecane posty

  • Odpowiedzi 151
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jak narazie moim faworytem jest czarny Parker na codzień. Czernią do końca nie jest, ale szybko schnie, jest tani i łatwodostępny i w sumie nieźle wygląda, wezmę go na maturę. Niebieskiego tej firmy nie dane mi było poznać, to samo blue-black, ale jeszcze przyjdzie na nie czas :).

 

Bardzo często tankuję De Atramentis Wood, bo bardzo przyjemnie wygląda i pachnie.

 

Takim egzotyczniejszym jest u mnie R&K Alt-GoldGrun. Nauczyciele wesoło na niego reagują i lepiej oceniają, więc to jest jeden z moich najulubieńszych. :wub:

No i w międzyczasie atramenty pelikana - zieleń i turkus, szczególnie turkus.
Pojechałem ostatnio po Watermanie Serenity Blue, czy też Florida, ale chyba zbytnio się pospieszyłem, bo też jest niezły. Nic specjalnego, ale jednak. Z drugiej strony już więcej go nie kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zero

Moim faworytem jest Waterman Blue-Black. Bardzo podoba mi się granatowy atrament. Ulubionym jest ten, bo nie miałem żadnego innego granatu :D Ale chciałbym kiedyś sprawić sobie Iroshizuku Tsuki-Yo  :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Trochę odkopię zwłoki ;)

 

Na tę chwilę zakochany jestem w Private Reserve DC Supershow Blue - no po prostu fantastyczny kolor, który mam w dwóch piórach. Specjalnie do niego ściągnąłem TWSBI z USA :D

 

Do tego miłość od pierwszego wejrzenia... tfu... kreski, czyli Rohrer & Klingner Verdigris. Ni to zielone, ni granatowe - w świetle dziennym bardziej zielone niż granatowe, w sztucznym oświetleniu bardziej granat niż zieleń. Taki niejednoznaczny, przyjemny kolor :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

U mnie to się zmienia ale najczęściej i z dużą przyjemnością używam atramentów:

 

INTI - L'Artisan Pastellier

HAZELNUT BROWN - Graf von Faber-Castell

YAMA-DORI - Sailor

YAMA-BUDO - Pilot Iroshizuku

CHIKU-RIN - Pilot Iroshizuku

 

Inti jest bez dwóch zdań moim ulubieńcem. Będę musiał domówić saszetkę, bo już drugą zużywam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...