Skocz do zawartości

Czy amazon to dobre miejsce na taki zakup?


Polecane posty

Drodzy Forumowicze,

proszę Was o radę w kwestii zakupu piórka Platinum 3776 UEF. Szukałam pióra bardzo cienko piszącego, po przeszukaniu forum padło na ten model. Pióro mogłoby być używane, szukałam na allegro, ebay i amazonie. Znalazłam taką ofertę: https://www.amazon.de/gp/offer-listing/B00KYN21D2/ref=dp_olp_new_mbc?ie=UTF8&condition=new

Pióro jest nowe, a różnica w cenie jest znacząca z kupowanym w Polsce w salonie. Pytanie czy to podróbka czy nie... Macie doświadczenia z zakupem piór u jednego z tych sprzedawców. Nie wszyscy dostarczają do Polski a np. aborokks tak

Warto Waszym zdaniem, czy lepiej odpuścić?

 

 

Edytowano przez hatszepsut01
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie azjatyckie pióra, a już w szczególności japońskie, opłaca się kupować za granicą. Nie są to bardzo duże oszczędności, ale na butelkę dobrego inkaustu wystarczy. Na Ebay też masz kilku sprzedawców z tego Amazona. Czysto psychologicznie przygotuj się na VAT, Japończycy często bardzo skrupulatnie wypełniają papiery :) W 100$ na pewno się zmieścisz. Co do rozmiaru stalówki, to zastanów się, bo pod UEF trzeba już lepiej dobierać atrament.

I jak przyjdzie to koniecznie napisz swoje wrażenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...