Jump to content
szymszon

Długopis dla narzeczonej na mikołajki

Recommended Posts

Budżet niestety niewielki, max 60zł. Narzeczona często robi notatki na studiach i pomyślałem o czymś praktycznym i wygodnym. Fajnie, jakby był z zewnątrz nie czarny, a np. niebieski. No i ważna sprawa - łatwo dostępne wkłady. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Edited by szymszon

Z dostępnością wkładów to należałoby się kierować ku markom takim jak Parker, Waterman, Pilot, Pentel. Co do wyglądu to po prostu zapytaj się, bo w tej kwestii kobiecość często o sobie daje znać ;)

Caran d'Ache jest okey... ale od strony ergonomii - obserwacja na podstawie pióra :)

W Parkerach wiem, że możesz sobie dobrać grubość kreski - to jest dla niektórych plus.

Jak masz możliwość to radzę się jednak przejść do dobrego sklepu i spróbować "na żywo", pewnie niewiele jest tutaj osób, które mają szersze doświadczenie z długopisami. Ja sam mam tylko jeden do wypełniania druków na poczcie, a na studiach korzystałem (i dalej korzystam) z Pilota v5/v7 - i tegoż mogę z czystym sumieniem polecić, ale on "nie wygląda" :)

A z tańszych, parker jotter o dziwo za 20zł do dostania...pisze gładko? Myślę, żeby kupić też jej na prezent...kilka tanich długopisów typu parker jotter tylko czy to w ogóle pisze lepiej niż reklamowe? 

Edited by szymszon

Ja mam Jottera, rzadko używam, ale dla mnie to długopis jak każdy inny. Poza całkiem ładnym wyglądem nie wyróżnia się niczym szczególnym. Dużo "reklamowych" długopisów pisze lepiej, a dla mnie najlepszy i tak pozostanie pomarańczowy BIC :D