Jump to content
Sign in to follow this  
polanicki

Francuska linia.

Recommended Posts

Jeśli byliby zainteresowani, to do dostania są zeszyty/w dwóch rozmiarach/a ja trafiłem na blok/ale tylko jeden/w leclercu. Jeszcze w nim nie pisałem, ale papier jest to 80g lub 90g/nie jestem pewien/i chyba ten sam co blokach i zeszytach w normalną kratkę/ja mam 80g w nich/z którego jestem bardzo zadowolony. Cena zeszytów oscyluje w granicach 6-duży i 4-mały/nie pamiętam dokładnie/więc jest w miarę przystępna.

PS. W prawdzie złotego szpadla nie dostanę, ale pozwoliłem sobie trochę odkopać wątek :D 

nie sprawdzałam w tym roku, ale przez ostatnie 3 i auchan i carrefour na akcję "wkrótce szkoła" (czy jakoś podobnie) sprowadzały zeszyty A4, 96 kartek, francuska linia.  :)

Dnia 11.09.2018 o 01:25, -Mateusz- napisał:

Jeśli byliby zainteresowani, to do dostania są zeszyty/w dwóch rozmiarach/[...]. Cena zeszytów oscyluje w granicach 6-duży i 4-mały/nie pamiętam dokładnie/więc jest w miarę przystępna.

Są nawet tańsze. Mają po 48kartek, ale trochę się pomyliłem-nie spojrzałem dokładnie za pierwszym razem-jest faktycznie francuska linia z jednej strony kartki, z drugiej: 5-o linia...

Dnia 11.09.2018 o 01:25, -Mateusz- napisał:

PS. W prawdzie złotego szpadla nie dostanę, ale pozwoliłem sobie trochę odkopać wątek :D 

Spokojnie. Odwiedzam forum i sprawdzam🙂

Mam Clairefontaine ale trochę zabijają cenowo. Miałem w planach sprowadzanie z zagranicy np. przez Massdropa bo pojawiają się tam i Rhodie w pakietach ale niestety cena jest dosyć wysoka.

Zaciekawiliście mnie tymi marketami bo nigdy na nic takiego nie trafiłem. Będę musiał sprawdzić.