Skocz do zawartości

Francuska linia.


polanicki

Polecane posty

  • 4 months later...
  • 4 months later...

Jeśli byliby zainteresowani, to do dostania są zeszyty/w dwóch rozmiarach/a ja trafiłem na blok/ale tylko jeden/w leclercu. Jeszcze w nim nie pisałem, ale papier jest to 80g lub 90g/nie jestem pewien/i chyba ten sam co blokach i zeszytach w normalną kratkę/ja mam 80g w nich/z którego jestem bardzo zadowolony. Cena zeszytów oscyluje w granicach 6-duży i 4-mały/nie pamiętam dokładnie/więc jest w miarę przystępna.

PS. W prawdzie złotego szpadla nie dostanę, ale pozwoliłem sobie trochę odkopać wątek :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2018 o 01:25, -Mateusz- napisał:

Jeśli byliby zainteresowani, to do dostania są zeszyty/w dwóch rozmiarach/[...]. Cena zeszytów oscyluje w granicach 6-duży i 4-mały/nie pamiętam dokładnie/więc jest w miarę przystępna.

Są nawet tańsze. Mają po 48kartek, ale trochę się pomyliłem-nie spojrzałem dokładnie za pierwszym razem-jest faktycznie francuska linia z jednej strony kartki, z drugiej: 5-o linia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2018 o 01:25, -Mateusz- napisał:

PS. W prawdzie złotego szpadla nie dostanę, ale pozwoliłem sobie trochę odkopać wątek :D 

Spokojnie. Odwiedzam forum i sprawdzam🙂

Mam Clairefontaine ale trochę zabijają cenowo. Miałem w planach sprowadzanie z zagranicy np. przez Massdropa bo pojawiają się tam i Rhodie w pakietach ale niestety cena jest dosyć wysoka.

Zaciekawiliście mnie tymi marketami bo nigdy na nic takiego nie trafiłem. Będę musiał sprawdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...