Skocz do zawartości

Pióro ręcznie robione Sterling silver z ringtopem


rubicon

Polecane posty

Już w czasie Młodej Polski twierdzono, że sztuka nie może być utylitarna :) Zdobienia nie pełnią funkcji użytkowej, a estetyczną. Są ludzie, którzy to cenią. Masz prawo do swojego zdania, tylko... ta dyskusja nic nowego nie wnosi. Każdy lubi coś innego, więc może nie warto pytać "po co" :)  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-kurcze,nie zaglądałem tu dawno,a widzę ostrą dyskusję,jakby  niektórzy forumowicze przeczytali moje posty z handmade piórami,które tu zrobiłem i  to co napisałem,to by wiedzieli,że jestem hobbystą amatorem,któremu to co wykonał sprawia radość,a jeżeli innym się też spodoba,to jest  mi przyjemnie, cóż kilka piór już wykonałem na zamówienie,dzięki temu,że się tutaj na forum się pojawiam :)

-Inkyfingers,pióra wykonuję ręcznie, oczywiście posiadam tokarkę,ale to pióro było wycinanie ręcznie piłką włosową.

Edytowano przez rubicon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Ci to sprawia radość. Sam robię parę rzeczy, które mi sprawiają radość. Sęk w tym, że niektórzy przerobili moje retoryczne (właściwie) pytanie na temat sensu zdobienia piór, na mój atak na twoją twórczość. Osobiście podoba mi się twoja pasja, a to, że nie kupiłbym takiego pióra, bo "mam inne priorytety", w najmniejszym stopniu nie umniejsza tego, co robisz.

Niech żyją piłki włosowe! Pozdawiam serdecznie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...