Skocz do zawartości

Nowe kolory Marlen One


_Pióromaniak_

Polecane posty

Do tej pory były cztery (czarny, szary, brązowy, czerwony), a teraz jest ich sześć. Nowe kolory Marlen One dostępne w Pióromaniaku to zielony i niebieski. Ten ostatni to mój absolutny faworyt.

Marlen One jest produkowane we Włoszech. Marka, od kiedy pamiętam, nie była tak popularna jak Visconti, Delta czy Stipula, ale w tych czasach raczej zaleta :). Do Pióromaniaka trafiło ze względu na włoskie wzornictwo, fantastyczne (mieniące się) kolory żywicy, bardzo dobre właściwości piśmiennicze i niewygórowaną, jak na tego typu produkt, cenę.

Marlen One niebieskie pioro wieczne

Marlen One zielone pioro wieczne

Więcej zdjęć i informacji znajdziecie na blogu Pióromaniaka: http://www.pioromaniak.pl/artykuly/nowe-kolory-marlen-one/

Do przeczytania,
Marcin

Edytowano przez Pioromaniak.pl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na czym to polega (w zasadzie wiem - na jakości, od projektu zaczynając na opakowaniu kończąc), ale od razu widać po tym piórze, że to włoskie pióro. Zaletą jest też stalówka, perfekcyjnie zaprojektowana i wykonana. Trzeba tylko pamiętać, że  to pióro ma krótką sekcję,  co nie oznacza, że jest raczej kobiece, pisze się nim bardzo wygodnie.

Piekne jest to niebieskie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.11.2017 o 19:36, Topaz napisał:

Nie wiem na czym to polega (w zasadzie wiem - na jakości, od projektu zaczynając na opakowaniu kończąc), ale od razu widać po tym piórze, że to włoskie pióro. Zaletą jest też stalówka, perfekcyjnie zaprojektowana i wykonana. Trzeba tylko pamiętać, że  to pióro ma krótką sekcję,  co nie oznacza, że jest raczej kobiece, pisze się nim bardzo wygodnie.

Piekne jest to niebieskie.

Hej, Topaz!

Nic dodać, nic ująć :). Niebieskie podoba mi się w szczególności.

Do przeczytania,
Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...