Skocz do zawartości

Witam szanownych forumowiczów


parkerIM

Polecane posty

Jak obyczaj stary nakazuje przywitać się chciałbym jako nowy członek forum :)

Jeśli chodzi o moje doświadczenie z piórami to w latach 90-tych miałem pióro Pelikan z tłoczkiem (nie pamiętam modelu), później była długa przerwa i od około siedmiu lat piszę piórem "no name" z marketu (bardzo fajne, poręczne pióro na naboje). Pięć lat temu kupiłem Parkera IM i właśnie te dwa pióra aktualnie używam naprzemiennie. W najbliższej przyszłości marzy mi się Waterman Hemisphere :) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Chociaż parę zdań już wymieniliśmy :)

Pelikan był z tłoczkiem czy tłokiem? W sensie czy odkręcałeś korpus by napełnić czy podkręcałeś tył korpusu? 

Co to za noname? Zenith? Z Oszą?

IM zasługuje na miano najgorszego pióra na świecie, także do Hemisphere będzie wielka przepaść :)

Czuj się wyróżniony, że Tobie IM nie zasycha, nie cieknie, nie wali niesamowitych kleksów czy nie zasługuje na miano mazaka dla dzieci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Po prawie 17-tu latach od zniknięcia Pelikana (dosłownie), wydaje mi się, że miało tłoczek. Lecz przy ostatniej wizycie w znanym sklepie w Krakowie Pani powiedziała mi, że Pelikany miały tłoki. Więc sam już nie wiem :huh::D

A kto powiedział, że mój IM jest idealny? ;)

Wprawdzie nie cieknie i nie kleksi, ale notorycznie zasycha. Są atramenty przy których każdy poranek rozpoczynam od walki z piórem.

Co ciekawe, mój marketowiec nawet po tygodniowym urlopie działa jak trzeba :) 

pzdr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witaj :-)

Dnia 22.10.2017 o 17:03, parkerIM napisał:

każdy poranek rozpoczynam od walki z piórem.

Skąd ja to znam, tyle że mój Parker IM, to bez względu na atrament takie numery robił. Teraz leży grzecznie w szufladzie i przypomina nigdy więcej Parkerów (wiem że są dobre, ale po tym jednym mam uraz do firmy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...