Skocz do zawartości

Pióro forumowe PWF 2017 - zapisy i wpłaty


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

10 godzin temu, Cnidius napisał:

A jeszcze mam pytanie na szybko, bo planuję zakupy: Czy pióro jest wyposażone w tłoczek?

Jeśli nie, to jaki tłoczek będzie tam pasował?

:headsmack: Nie wiem jak to możliwe, że nie podałem tej informacji wcześniej. To przez ekscytację.

Tak, pióra są wyposażone w tłoczek. Rozmiar uniwersalny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutrzejszym porankiem mamy umówiony termin odbioru piór forumowych z grawerowania. Jeśli wszystko pójdzie sprawnie, jutro lub w środę nastąpi wysyłka.

Po nadaniu, każdy właściciel pióra forumowego otrzyma e-mail z danymi do monitorowania. To ułatwi przebieranie nogami :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko Najświętsza

od momentu rozpakowania 33 razy splunąłem po 3 razy przez lewe ramię i inne takie zabobonne czynności musiałem czynić bo trafiła mi się 13 :o:o:o

no, ale czarnego atramentu nie zatankuję ! :P

Pierwsze wrażenie - zdumiałem się, bardzo lekkie piórko, kolory bajkowe NO CUDO !!!!! leży świetnie. Jutro piszemy (dylemat z wyborem inku)

Materiał pióra cudownie kolorowy i inspirujący. Zestawienie kolorów jakieś nieziemskie, magiczne, nie można oderwać wzroku. Klips ascetyczny i moim zdaniem nie mógłby być inny. Złoty i w innym kształcie przyćmił by bajkowe barwy korpusu.

Pakowanie pióra to majstersztyk - zwłaszcza słodkie wypełnienie zapobiegające przemieszczaniu się ładunku ;) (kto dostał to wie !) ale na przyszłość trzeba szczelniej wypełniać tym wypychaczem (dosłownie wypychaczem bo idzie w bioderka :D)

No po prostu cudo cudowne i piękne Ach Ach...

 

A poza tym to :

Serdeczne podziękowania dla Administracji PWF - ArielN i Thay za zaangażowanie i prowadzenie tego projektu

podziękowania też dla Pana Frederico Faggionato za piękne wykonanie i włożenie serca w nasze pióra

oraz dla wszystkich forumowiczów, którzy tak dobrze wybrali :)

no i gratulacje dla 13 szczęśliwców Białogłów i Rycerzy Forumowego Pióra 2017

Trzymajcie się

 

Tenjarek 

:):):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, visvamitra napisał:

Bez dwóch zdań jest to udany projekt forumowego pióra. Nawet stalówka Bocka miło mnie zaskoczyla - jest bardzo "soczysta".

Tak, bardzo miło sunie stalóweczka, 100% przyjemności z pisania

 

13 godzin temu, eredin napisał:

Otóż to. A na dodatek jest to dość "szczupła" eMka

W pierwszej chwili też tak pomyślałem, że taka bliżej Fki, ale jak wieczorem trochę popisałem, to jednak widać że Mka. Miękka, mokra akurat. Można lać ciekawsze kolorki do niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...