Skocz do zawartości

Burocrat


Ziemniaczek

Polecane posty

Dzień dobry wszystkim,

chciałbym nabyć drogą kupna jakąś cywilizowaną ryzę papieru i/lub zeszyt. Z opinii znalezionych na forum wynika, że Burocrat jest dosyć dobry i warty uwagi. O IQ czy DoubleA oczywiście słyszałem i mam zamiar kupić, ale mój Empik koło domu ma ryzy owego papieru. Czy warto? Chciałbym coś co bez kosztów wysyłki, a 20 złociszy jest rozsądne (2xA po 14 + 17 wysyłka...). 

Moje dotychczasowe wynalazki: PolJet (osiemdziesiątka) oraz HP. Oba nędzne (chyba nie muszę pisać ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem za bardzo co znaczy cywilizowana ryza papieru, ja korzystam z  Lettura 60 od lat, ale to specyficzny papier (inny odcień, mniejsze strzępienie i troszeczkę mniejsze przebijanie niż z "jetów"), a jeśli chce sobie zrobić kartki pod pióro to korzystam z Clairefontaine (zamiast kupować bloki, sam drukuje na nich liniaturę), z tym, że drugą opcje zaczynam dopiero badać w sensie, który ich papier jest lepszy przy zachowaniu normalnej ceny. Podejrzewam, że 8 na 10 papierów będzie mieć podobne właściwości co pospolity Poljet, ale tu się nie wypowiadam, bo mi jedna ryza wystarcza na ~ rok, więc nie mam żadnego porównania jeśli chodzi o papier spod innych nazw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...