Skocz do zawartości

Dopiero teraz, witam!


szalasnikov

Polecane posty

To prawie tak jak ja... Dwadzieścia pięć lat temu :D Witaj!

Napisz coś więcej o tej elektronice. Moje pierwsze samodzielnie zbudowane urządzenie, to było radio na fale długie, według schematu z Kalejdoskopu Techniki. Pewnie nie znasz takiego pisma, ale kiedyś było ich sporo...

 

Edytowano przez Kleks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Kleks napisał:

Napisz coś więcej o tej elektronice. Moje pierwsze samodzielnie zbudowane urządzenie, to było radio na fale długie, według schematu z Kalejdoskopu Techniki. Pewnie nie znasz takiego pisma, ale kiedyś było ich sporo...

 

Ja siedzę bardziej w sprawach komputerowych, a elektroniką jako taką zacząć chcę obcować od Świąt Bożego Narodzenia, bo wtedy pewnie dostanę stację lutowniczą.

Edytowano przez szalasnikov
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie pytasz? :D Toż to elementarz! Nie tylko rodzaje tranzystorów trza było znać, ale też podstawowe układy budowane na nich. Multiwibratory bistabilne, astabilne, układy Darlingtona i takie tam... A mostki to się robiło samemu, z czterech diod. Był gotowy mostek, ale ciężki do kupienia. Moje największe osiągnięcia, to były: Wzmacniacz stereofoniczny o mocy 2x15 Watt, układ do sterowania silniczkami elektrycznymi głosem i superheterodynowy odbiornik UKF. Wszystkie schematy z Młodego Technika... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...