Skocz do zawartości

Fioletowy zawrót głowy (fioletowe impresje)


Nikaa

Polecane posty

Czas jakiś temu rozpoczęłam poszukiwania fioletu, takiego przygaszonego, prawie-nie-fioletowego... Wybór padł na Shigure od Sailora. Bo ja z fioletami miałam zawsze problem, i to było moje kolejne podejście do tego koloru.

Okres 'akomodacyjny' przebiegł pomyślnie, na tyle, że jak wpadły mi w ręce naboje Dark Lilac to wreszcie się zachwyciłam. I nagle świat fioletu stanął przede mną otworem :)

Dzięki kilku użytkownikom dostałam trochę próbek, by sobie potestować.  Sama zaopatrzyłam się jak dotąd w: wspomniany Sailor Shigure, naboje Dark Lilac, J Herbin Poussiere de Luna, Monteverde Amethyst, Rohrer&Klinger Alt Bordeaux(który ewidentnie skłania się w stronę purpury).

Przestawiam efekty moich testów. 

 Wybaczcie pismo, nie umiem ładnie pisać maczanką ;) Ale może jeszcze komuś się przyda...

nE9AMw2l.jpg
mHBFY3ll.jpg


Diamine Amazing Amethyst (bazgrane i próbowane podczas HUBa)
L2ZUTc4m.jpg

l4W5IZVm.jpg

A tu Monteverde Charoite (Aurora italic nib - też podczas HUBa)
9rl6LCcl.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chętnie spróbuję :)

Violet od MB, którego próbkę tu testowałam (i testuję w piórze) to jest to samo co MB Lavender? Bo Lavender to teraz jedyny fiolet od MB. Czy Lavender jednak się różni od Violet?

Bo rozumiem, że wcześniej był Violet, teraz mamy następce, ale czy zmianie uległa sama nazwa czy też kolor?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...