Jump to content
Sign in to follow this  
Pioromaniak.pl

Lamy Petrol - atrament w butelce i nabojach

Recommended Posts

Lepiej późno niż wcale. Dotarł do nas atrament Lamy Petrol w butelce i nabojach.

Lamy-Petrol-atrament-naboje-sklep-Piorom

Więcej informacji i linki na blogu Pióromaniaka: http://www.pioromaniak.pl/artykuly/atrament-lamy-petrol/

Na deser: udało nam się zdobyć ostatnie dostępne <w tle słychać werble> pióra i naboje w kolorze Dark Lilac. Jest ich niewiele, więc kto pierwszy ten lepszy.

Do przeczytania,
Marcin

Pióromaniak I Pióra wieczne I Atramenty I Notatniki

www.pioromaniak.pl

:blink:

Wiedzieliśmy, że butelek jest niewiele, ale aż takiej dynamiki się nie spodziwaliśmy :hmm1:. Dziękujemy Wam za wybór Pióromaniaka i wspieranie naszej małej, rodzinnej firmy :wub:.

Ci z Was, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać nas na żywo, mogą zajrzeć tutaj i spojrzeć na zdjęcia (pod linkiem nieco więcej o nas i naszych zasadach) :thumbup:.

45 minut temu, jwrzask napisał:

jest szansa na wiecej?

Hej @jwrzask!

Paczka gotowa. Zgodnie z życzeniem kurierska pobraniowa, więc wyrusza lada chwila.

Z dostępnością w przyszłości może być różnie. Wszystko wskazuje, że to była ostatnia dostawa koloru Petrol.

Do przeczytania,
Marcin

www.pioromaniak.pl

Próbowałem zamówić zaraz po ukazaniu się posta w dziale "jaki atrament kupiłeś" - trafiłem na niego w 10 minut po wpisie.

Tutaj jeszcze nie było informacji, a atramentu w butelce i tak już nie było :).  Szkoda.

Edited by marecki

38 minut temu, marecki napisał:

Próbowałem zamówić zaraz po ukazaniu się posta w dziale "jaki atrament kupiłeś" - trafiłem na niego w 10 minut po wpisie.

Tutaj jeszcze nie było informacji, a atramentu w butelce i tak już nie było :).  Szkoda.

Hej @marecki!

W dziale "Jaki atrament kupiłeś" o Lamy Petrol pisał @Pióromaniak, który niewątpliwie kocha pióra i jest pióromaniakiem, ale nie ze sklepu @Pioromaniak.pl. Zbieżność nicka i nazwy naszego sklepu mogła zmylić :ph34r:. Chwilę przed publikacją aktualizowaliśmy ilości, więc w momencie, w którym publikowaliśmy post o pojawieniu się Petrol, butelki były jeszcze dostępne :). Przynajmniej tak mi się wydaje, bo od dodania na stan magazynowy do chwili publikacji, co prawda niewiele, ale troszkę, czasu minęło.

Przykro mi :(. Może uda się następnym razem, przy okazji kolejnych edycji!

Do przeczytania,
Marcin

Edited by Pioromaniak.pl

www.pioromaniak.pl

Post użytkownika Pióromaniaka potraktowałem jako wskazanie (mniej więcej) czasu. W każdym bądź razie mogę tylko życzyć mogę Pióromaniakowi.pl aby inne "tratramenty" też się tak sprzedawały  :) :thumbup:  Ale spoko .... Moja lista atramentów-zachciewajek jest dłuuuga :) 

@Vermis to chyba czysta ciekawość + ekonomia, jeżeli włączyć do tego ochotę na butelkę, a nie naboje 

2 minuty temu, marecki napisał:

Post użytkownika Pióromaniaka potraktowałem jako wskazanie (mniej więcej) czasu. W każdym bądź razie mogę tylko życzyć mogę Pióromaniakowi.pl aby inne "tratramenty" też się tak sprzedawały  :) :thumbup:  Ale spoko .... Moja lista atramentów-zachciewajek jest dłuuuga :) 

@Vermis to chyba czysta ciekawość + ekonomia, jeżeli włączyć do tego ochotę na butelkę, a nie naboje 

Jasne, teraz rozumiem :headsmack:. Dzięki!

Do przeczytania,
Marcin

www.pioromaniak.pl

Petrola w butelce Już wcześniej upolowałam, ale też skorzystałam, bo dziabneełam naboje Dark Lilac :) 

2 godziny temu, Pioromaniak.pl napisał:

....
@jwrzask

Paczka gotowa. Zgodnie z życzeniem kurierska pobraniowa, więc wyrusza lada chwila.

....

Marcin, przez ten telefon zasmarkany zapomnialem o nabojach Dark lilac. Mozecie mi je jeszcze dolaczyc?

Chyba za późno, bo ja wzięłam 4 ostatnie paczki....

Chyba, że był limit na osobę ;)

Edited by Nikaa

6 minut temu, Pioromaniak.pl napisał:

Hej, tu Magda tym razem. :-)

Nikaa złapała ostatnie sztuki, więc... przykro mi @jwrzask. Nie martw się, lada dzień będziemy mieć jeszcze kilka paczek Neon Coral na pocieszenie... :wub:

Serdeczności,
Magda

Dammit! @Nikaa...

Kusiciele! Dobrze wiecie ze róż to moj drugi niebieski. Jak sie pojawi to biore. Teraz musze cos zaaplikowac na pocieszenie. no to tak: Rhodia + jeszcze naboje petrol i alstar pacifi blue ze stalowka jak zawsze.

Marcin mi pisal ze tamta paczka jest juz nadana wiec zrobilem drugie zamowienie przez sklep. tu bedzie przelew, ktory juz poszedl.

pisane z telefonu w samochodzie na swiatlach. Wybaczcie umiarkowana skrupulatnosc