Skocz do zawartości

Dlugopis na naboje atramentowe


Caro.566

Polecane posty

44 minuty temu, Ziemniaczek napisał:

Tak tak Aventador ;)

Przeczytaj zdanie i spójrz na miejsce kropki, a następnie na znak równości i co dalej :)

Żeś sprytnie usunął resztę :D

 

Ty to tak "sprytnie" napisałeś, że dopiero po kilku czytaniach załapałem... Może spróbuj pisać całymi zdaniami, a nie używać tylu znaków i rzeczowników😂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całymi zdaniami nie lubię po prostu. Znaczy mogę, ale nie za bardzo treściwie, i co niezbyt lubię w tym właśnie, składnia zdania trochę pada, może nie o tyle co pada, co wygląda to dziwnie, dużo powtórek i tym podobnych, nie tylko mi się to w oczy rzuca? Moja pani od polskiego nie narzeka i nie o tyle co chwali, co popiera takie rzeczy, bo polski polskim, ale ma być treściwie, a że niektórzy... :P

:D

;)

Może wystarczy pisać informacje odbiegające od siebie znaczniej niż inne pod sobą? 

Cóż, pierwszy raz ktoś zwrócił na to uwagę :)

(Nie) poprawię się

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ziemniaczek ja wiem żeś jeszcze młodziutki, i tym bardziej doceniam zaangażowanie w rozbudowę forum. Ale bardzo cenimy sobie również poprawność językową. A Twoje posty czyta mi się czasami (nie wszystkie na szczęście) dość ciężko. Straszny bałagan w składni zdania wprowadzasz. Więcej nauczyć musisz się młody padawanie;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Caro.566 napisał:

I to jest dlugopis czy pioro kulkowe? Jak sie sprawdza? Przycina, skrobie?

Kulkowe, sprawują się bardzo dobrze (mam jakieś 4 czy 5 sztuk). Nie skrobią, nie przycinają i wszędzie je schowasz. Generalnie polecam. Pewnie jakieś jeszcze zdjęcia są na moim IG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Ziemniaczek napisał:

Całymi zdaniami nie lubię po prostu. Znaczy mogę, ale nie za bardzo treściwie, i co niezbyt lubię w tym właśnie, składnia zdania trochę pada, może nie o tyle co pada, co wygląda to dziwnie, dużo powtórek i tym podobnych, nie tylko mi się to w oczy rzuca? Moja pani od polskiego nie narzeka i nie o tyle co chwali, co popiera takie rzeczy, bo polski polskim, ale ma być treściwie, a że niektórzy... :P

:D

;)

Może wystarczy pisać informacje odbiegające od siebie znaczniej niż inne pod sobą? 

Cóż, pierwszy raz ktoś zwrócił na to uwagę :)

(Nie) poprawię się

Wybacz, ale to co teraz napisałeś to znów masakra! Sam mam czasem problemy ze składnią i też lubię skracać wszystko, ale trzeba pracować nad sobą, żeby inni mogli w pełni zrozumieć przekazane przez Ciebie myśli. Rinke ma rację, powodzenia!

 

Co do tematu, to chętnie go czytam, bo sam zastanawiałem się nad jakimś ciekawym, nie za drogim zestawem pióro kulkowe + pióro wieczne na prezent. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama ma Pilot Hi-Tecpoint V5 Grip. Jak go rozebrałem, to widać, że zbiorniczek z atramentem jest niewymienny, ale widziałem filmik na YouTube, jak ktoś od frontu go nabijał, więc jak go zużyje, to przeprowadzę eksperyment :ph34r: Marzy mi się taki kolor atramentu jak ma to coś :D 

Edytowano przez Bartosz_T
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...