Skocz do zawartości

Hero drogie czy tanie?


Tuba

Polecane posty

Witam. Zamówiłem swoje pierwsze pióra z aliexpres, jako, że nie mam żadnego atramentu to przydałoby się wcześniej zamówić na allegro jakiś atrament.

Pytanie czym się różni Hero 3,10zł za 5ml od Hero 3,10zł za 59ml.

Dwa linki poniżej.

http://allegro.pl/atrament-do-piora-tusz-do-pior-hero-3-kolory-i5794643002.html

http://allegro.pl/atrament-do-piora-hero-3-kolory-tusz-i6736959883.html

 

Jest jakaś różnica, czy to to samo, a ktoś próbuje więcej zarobić? Widzę, że wielkość butelki taka sama w obu aukcjach, czyżby błąd w ml?

Zamawiać ten 59ml czy może inny atrament macie do polecenia do 10zł/50ml? ;)

Nie chce wydawać majątku na atramenty do piór za 5zł/szt :D 

 

Jeżeli Hero, to może jakiś sprawdzony sprzedawca? ;) 

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka na 100%, atrament ten jest na tyle tani, że nikomu nie chciało by się go rozlewać w szklane buteleczki po 5ml :lol: Swoją drogą, wysyłka wyniesie Cię drożej niż wartość atramentu! Atramenty Hero są łatwo dostępny dlatego polecam zakupić ten atrament w jakimś supermarkecie (np. Auchan, Tesco) lub w papierniczym. 

Z innych mogę polecić Pelikan 4001 za ok. 10zł/30ml. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W supermarketach/papierniczych jest za ok. 4zł, dlatego i tak się opłaci pofatygować :P

Co do różnic, to mają inne właściwości, Hero są rzadsze a Pelikany są gęstsze to wpływa na przepływ i poniekąd na grubość kreski, inne kolory, inny kraj produkcji (chiny, niemcy) ale powiedzieć że Pelikan jest lepszy od Hero to nie powiem, obydwa są dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...