Skocz do zawartości

Temat miesiąca: Szkoła, studia, praca, czyli pióra w praktyce


ArielN

Polecane posty

  • ArielN pinned this temat

Zrobię zdjęcia, ale za dwa dni. Może jutro :D A na razie powiem tylko tyle, że na moim biurku są w tej chwili tylko eeee... Czt.. pi.. Siedem zeszytów i trzy pióra. Lamy safari z czymś dziwnym w środku, Hero 616 Jumbo z Oxblood Diamine i Kaigelu 316 z mieszanką Autumn Oak i Oxblood. Co rusz sięgam, a to po Pelikana, a to po Carene, ale tylko sięgam. Piszę tylko tymi trzema. W każdym razie teraz. Jakieś dziesięć do piętnastu stron dziennie. Zeszyty - Oxford i Silvine. Te pierwsze wszyscy znają, nie wszyscy lubią, te drugie nie wszyscy znają, ja lubię :D Pozdrawiam. Tak jak obiecałem, sfotografuję to wszystko i się pochwalę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bartosz_T napisał:

Z tymi studiami to trochę tak lipa w temacie miesiąca, gdyż studia zaczynają się za miesiąc... chyba, że ktoś ma poprawki we wrześniu... :D 

Albo uczą się całe wakacje do końcowego egzaminu. :P
BTW, jedyny wrzesień miałem po pierwszym roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze, że niedługo zaczyna się rok akademicki - nareszcie zacznie się więcej pisania! Bo jak na razie w pracy wcale prawie nie występuje. A trzeba zacząć porządnie testować tą kolekcję :D Aż nie mogę się doczekać. Czy tylko ja nie mam już gdzie mieścić zeszytów, notatników, papierów?

1426b519e76e382fmed.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9/4/2017 o 07:00, jwrzask napisał:

Kleks, ładuj Pan zdjęcia. Gites je robisz i się doczekać nie mogę.

Pochlebileś mi bardzo, dziękuję, ale nie moglem. Dziecko mi się rozchorowało strasznie. Jak tylko wyjdę na prostą, coś wstawię. Obiecuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Iwanie Iwanowiczu, niestety nie. To zwykły zestaw Baltika z jak najbardziej stalową stalówką. Mnie też się podoba, tak jak i inne pióra radzieckie/rosyjskie.

Z tego, co wiem z tego okresu (lata 50., 60. XX w.) ze złotą stalówką było tylko "kremlowskie" - nomen omen - Zołotoje pero. Przynajmniej jeśli chodzi o pióra  z Moskwy i Pitera. Nie wiem, co z Charkowem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...