Skocz do zawartości

Rohrer & Klinger w Gdańsku


franek12

Polecane posty

4 minuty temu, franek12 napisał:

Poszukuję sklepów w Gdańsku gdzie dostanę te atramenty w cenie max 20 zł za buteleczkę :)

Z góry dzięki za wszelką pomoc :)

A to są sklepy stacjonarne które to sprowadzają? No prócz jakichś w Wawie? Czemu nie ma w Toruniu ja się pytam? :( W ogóle czy jest ktoś z Torunia na Forum?

 

Edytowano przez Ziemniaczek
Nowe pomysły przychodzą zaraz po opublikowaniu odpowiedzi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, franek12 napisał:

Właśnie tego nie wiem i odpowiedzi poszukuję tutaj :(

Nie wiem właśnie czy te sklepy (Pioroteka; na  Złotej 69; wieczne pióra eu i coś tam jeszcze) mają je w ogóle... Nie jestem z Warszawy ani okolic, więc nie wiem. U mnie w mieście Pelikany 4001, Hero, Parker, WM, Lamy, Sheaffer i MB, także nie najgorzej, ale nic poza tym niestety...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, VojtasK napisał:

W Gdańsku "stacjonarnie" chyba nie kupisz 

W necie: Tradearts ma niższą cenę za flaszkę, a droższa jest wysyłka.  W Kaligrafie kałamarz jest o 1 pln drożej, ale wysyłka 6 zeta taniej. 

Kup kilka kolorów wyjdzie Ci z przesyłką po 20 za sztukę. 

A jakie atramenty znajdę stacjonarnie w Gdańsku i gdzie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Dnia 20.08.2017 o 16:49, VojtasK napisał:

Nie chcę być niegrzeczny, ale mam wrażenia, że Ci Goooooogla wyłączył.....

W Galerii Bałtyckiej jest Kaligraf, na Dmowskiego - Student, na Jasieniu jest Kleks. Ja atramenty kupuję zwykle wysyłkowo - większy wybór często lepsze ceny i d... z domu nie muszę ruszać. 

O! na Jasieniu Kleks - nigdy tam nie trafiłem. Mają cokolwiek poza ogólną masówką (parker itp?)
Lubię kupować w sklepach stacjonarnych, czasem coś nabędę w Kaligrafie (głównie córce nabojej do Lamiaczy). Ale brakuje sklepu z prawdziwego zdarzenia... taki jeden na trójmiasto do którego możnaby pielgrzymować pogadać ze sprzedawcą o nowościach to byłoby coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...