Skocz do zawartości

Diamine - zamawianie od producenta


Vermis

Polecane posty

Ale ja nie powiedziałem, że to jest jakiś dystrybutor, tylko że Diamine samo nie zajmuje się sprzedażą detaliczną, a ma właśnie zakładkę z listą autoryzowanych dystrybutorów. Ale faktycznie, masz rację, dopiero później zauważyłem, że sami jednak też sprzedają.

Tak czy inaczej, nie o to chodzi, tylko o to, żeby Mareckiemu dosłali brakujący atrament, a jakby co, to na przyszłość można spróbować z kimś innym. Bo ja bym może do nich napisał, ale doskonale rozumiem kogoś, kto rozczarowawszy się w tak niemiły sposób już po pierwszym kontakcie, NIE MA OCHOTY z nimi rozmawiać.

Edytowano przez Kleks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Zamawiałem trzykrotnie u producenta. Koszt wysyłki to 6 funtów, czyli mniej więcej tak, jak za dwie nasze wysyłki krajowe, ale odpadają marże naliczane przez nasze sklepy. Za śledzenie przesyłki trzeba trochę dopłacić - nigdy z tego nie skorzystałem. Paczka docierała do mnie bardzo szybko, góra w tydzień, rekordowo - w cztery dni (czasem krajowe idą dłużej). Jak poprosić, to bez kłopotu dokładają próbki. Z obsługi, cen, czasu realizacji - bardzo jestem zadowolony.

Edytowano przez tom_ek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...