Skocz do zawartości

Diamine - zamawianie od producenta


Vermis

Polecane posty

21 minut temu, Nikaa napisał:

A w Abernatopen nie mają Twojego koloru? Oni sprzedają duże butelki.

Niestety, wygląda na to że nie mają Florida Blue. :/

Przed chwilą, alrun napisał:

Zamawiałyśmy kiedyś z @Martixx i nie było żadnego problemu. Jedyny minus jest taki, że nie wysyłają żadnego maila po wysłaniu paczki, więc w ogóle nie wiadomo co się dzieje z zamówieniem. Poza tym wszystko przyszło takie jakie powinno i w miarę sprawnie. 

Super, dzięki za odpowiedź!:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Też bym chętnie kupił Diamine 30ml z UK ale oświeciłeś mnie ceną wysyłki Vermis... Ceny większych buteleczek w Polsce są do zaakceptowania, ale mniejsze są w nieadekwatnych cenach... Co do zamówienia grupowego, to może jak by się większa liczba chętnych osób zebrała to dało by się wynegocjować niższą cenę, bo z tego co pamiętam, są dość komunikatywni, gdyż był u nich zamawiany atrament PWF ;)  Chyba, że ktoś chciał by mi odsprzedać ok 10-20ml Diamine Oxblood i Sapphire Blue to chętnie kupię :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

No i skusiłem się na bezpośrednie zakupy w Diamine. Finał jest taki, że przesyłka przyszła szybko : 19-go zamówienie, a 24-go listopada paczka była już w Polsce. Czyli rewelacja ! Ja, ze względu na ciągłe wyjazdy, odebrałem ją z poczty dopiero dziś. Niestety, nie włożyli jednego koloru z sześciu zamówionych ogółem.

I cała "rewelacja" pękła jak bańka mydlana, nawet pojawiła się niechęć do kolejnych zakupów u nich. Ja najzwyczajniej nie trawię bylejakości, a o kimś, kto ma problemy z odróżnieniem pięciu butelek od sześciu, nigdy nie wypowiem się pochlebnie. Dla mnie to jest byle jakie traktowanie klienta. 

Edytowano przez marecki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marecki napisał:

No i skusiłem się na bezpośrednie zakupy w Diamine. Finał jest taki, że przesyłka przyszła szybko : 19-go zamówienie, a 24-go listopada paczka była już w Polsce. Czyli rewelacja ! Ja, ze względu na ciągłe wyjazdy, odebrałem ją z poczty dopiero dziś. Niestety, nie włożyli jednego koloru z sześciu zamówionych ogółem.

I cała "rewelacja" pękła jak bańka mydlana, nawet pojawiła się niechęć do kolejnych zakupów u nich. Ja najzwyczajniej nie trawię bylejakości, a o kimś, kto ma problemy z odróżnieniem pięciu butelek od sześciu, nigdy nie wypowiem się pochlebnie. Dla mnie to jest byle jakie traktowanie klienta. 

Zdarza się, nikt nie jest nieomylny. Napisz do nich, jak poważnie potraktują błąd to doślą ci coś w gratisie. Przy tak małych zamówieniach takie błędy w przesyłce są bardziej kosztowne dla sprzedającego.

Edytowano przez odi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo generalnie Diamine w UK nie sprzedaje samo atramentów. Na stronie firmy jest lista dystrybutorów i przedstawicieli. Otóż niektórzy dystrybutorzy to dobre firmy, a niektórzy odwalają dziadostwo. Ciekaw jestem więc, w której firmie Marecki się zaopatrywał i czy pisząc - "bezpośrednie zakupy", miał na myśli przedstawiciela w Polsce, czy jednego z dystrybutorów w UK (w końcu to brytyjska firma). Bo jeżeli w UK, to ja mam bardzo dobrego, sprawdzonego sprzedawcę, który mnie nigdy nie zawiódł, a ceny i szybkość wysyłki są więcej, niż zadowalające (również zagraniczne). Na miejscu, bywało że zamówiłem dziś, a jutro przyszło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kleks napisał:

A jak się nazywa firma, w której kupiłeś? W UK?

Tak, w UK - jak w linku w pierwszym poście. 

@odi powiem szczerze, że nie wiem, czy chce mi się z nimi korespondować, bo to nie jest kwestia kasy. Chodzi o samo podejście. Może zrozumiałbym taki błąd, gdyby w zamówieniu było 27, albo np. 34 atramenty ... Zastanowię się czy kopać sie z nimi, czy podarować im te kilka funtów. Ciężki tydzień miałem i ostatnia rzecz na jaka mam ochotę, to kolejne naprawianie czyichś błędów  

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, nie zauważyłem. Ale sprawdź TUTAJ. Ja kupowałem u nich od samego początku (wiele razy) i są bardzo solidni, wręcz bez zarzutu. Raz nawet dali mi jedną butelkę R&K w prezencie. Ot tak... Poza tym zauważ, że Diamine 80ml jest u nich po £5.85, a w tej twojej firmie po £6.79. Wysyłka też jest tańsza. Nie sprawdzałem innych firm, więc nie wiem, ale może spróbuj normalnie do nich napisać i powiedzieć o co chodzi. A nuż widelec zachowają się porządnie...

Edytowano przez Kleks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, marecki napisał:

Tak, w UK - jak w linku w pierwszym poście. 

@odi powiem szczerze, że nie wiem, czy chce mi się z nimi korespondować, bo to nie jest kwestia kasy. Chodzi o samo podejście. Może zrozumiałbym taki błąd, gdyby w zamówieniu było 27, albo np. 34 atramenty ... Zastanowię się czy kopać sie z nimi, czy podarować im te kilka funtów. Ciężki tydzień miałem i ostatnia rzecz na jaka mam ochotę, to kolejne naprawianie czyichś błędów  

 

Ale tu wiele nie ma do zrobienia! Jedno zdjęcie i 3 zdania do wysłania. Firma brytyjska, więc z obsługą klienta nie powinno być problemu. Tu nie chodzi o kilka funtów tylko o wykonanie umowy. Jest regulamin, zapłacił Pan za towar, a ich obowiązkiem jest pełna realizacja zamówienia. Wypocząć i głowa do góry Panie @marecki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym od razu napisała do nich, że dotarł jeden atrament za mało. A i przy okazji można sprawdzić i oceniać poziom obsługi klienta - czy go doślą, czy zaoferują zwrot pieniędzy. Dzięki temu będzie wiadomo, czy warto robić u nich w przyszłości zakupy. Taki jeden mail do dosłownie kilka minut, moim zdaniem warto napisać. 

 

Swoją drogą mnie się wydaje, że to jest oficjalny sklep Diamine @Kleks, a nie jakiś dystrybutor. Tak to wygląda, w "about us" jest o Diamine, a nie o założycielach sklepu i jest zakładka z autoryzowanymi sprzedawcami. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...