Skocz do zawartości

Katalog Visconti 2017


Polecane posty

W pierwszej chwili nie zwróciłem na to uwagi... Wygląda na to, że oprócz Room in Arles znikneło jeszcze kilka innych....

1 godzinę temu, TopikSH napisał:

Według mnie najładniejsza

Też jestem tego zdania. Na ostatnim pen show w Katowicach miałem tą wersję w rękach. Podobała mi się jeszcze wersja Starry Night, a na trzecim miejscu w rankingu uplasował się Sunflowers. 

Co do konkurowania z Medici, to chyba nie... Medici to zupełnie inny styl i tak jak wspomniałeś - nie ta półka cenowa... Przy trzykrotniej różnicy w cenie ryzyko kanibalizacji jest bardzo małe. Za takimi decyzjami najczęsciej stoją wyniki globalne, których my niestety nie znamy :bezradny:. Kto wie, może w "totalu" ten kolor nie zdobył sobie uznania...?  

Co by nie powiedzieć, to szkoda. Jestem niepocieszony. Ta wersja cały czas krąży mi po głowie, a odkładałem jej zakup na później tylko dlatego, że najwyższy priorytet miało inne Visconti. Teraz mam zagwozdkę czy "rozwalić" to, co już uzbierałem i kupić RiA póki jeszcze są, czy dać sobie spokój i konsekwentnie składać kasę dalej, by kupić jednego z moich wybranych graali... :hmm1:

@ArielN czy możesz w jakimś stopniu potwierdzić, że "Room''u" już nie będzie? 

Edytowano przez marecki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, mario_79 napisał:

A to ten nowy producent piór u Was? ;)

To dobre pytanie :hmm1:. Trochę tak, trochę nie. Tak, bo to nowy producent, który zagości w Pióromaniaku. Nie, bo... i tutaj pojawia się mgła tajemnicy. Rozwiejemy ją za jakiś czas :thumbup:.

11 godzin temu, marecki napisał:

W pierwszej chwili nie zwróciłem na to uwagi... Wygląda na to, że oprócz Room in Arles znikneło jeszcze kilka innych....

Też jestem tego zdania. Na ostatnim pen show w Katowicach miałem tą wersję w rękach. Podobała mi się jeszcze wersja Starry Night, a na trzecim miejscu w rankingu uplasował się Sunflowers. 

Co do konkurowania z Medici, to chyba nie... Medici to zupełnie inny styl i tak jak wspomniałeś - nie ta półka cenowa... Przy trzykrotniej różnicy w cenie ryzyko kanibalizacji jest bardzo małe. Za takimi decyzjami najczęsciej stoją wyniki globalne, których my niestety nie znamy :bezradny:. Kto wie, może w "totalu" ten kolor nie zdobył sobie uznania...?  

Co by nie powiedzieć, to szkoda. Jestem niepocieszony. Ta wersja cały czas krąży mi po głowie, a odkładałem jej zakup na później tylko dlatego, że najwyższy priorytet miało inne Visconti. Teraz mam zagwozdkę czy "rozwalić" to, co już uzbierałem i kupić RiA póki jeszcze są, czy dać sobie spokój i konsekwentnie składać kasę dalej, by kupić jednego z moich wybranych graali... :hmm1:

@ArielN czy możesz w jakimś stopniu potwierdzić, że "Room''u" już nie będzie? 

Uwielbiam te pióra. Visconti Van Gogh w starym wydaniu był jeszcze fajniejszy (design, cena, trzy rozmiary do wyboru: mini, midi i maxi), ale nowa seria też mnie przyciąga (system zamykania, forma, wygląd zestawu). Najbardziej Portrait Blue, ale można to tłumaczyć moją słabością do niebieskich kolorów.

Room in Arles znika? Sprawdzimy u źródła :). Gdy będę miał pewne informacje, podzielę się nimi.

Do przeczytania,
Marcin

Edytowano przez Pioromaniak.pl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...