Jump to content
  • Announcements

• ArielN

Wybieramy pióro PWF   09/06/2017

Rozpoczęliśmy głosowanie, w którym wybierzemy pióro forumowe PWF:  

Recommended Posts

AvantTV   
Dnia 2.08.2017 o 14:08, visvamitra napisał:

Marka: Additive
Model: Double Helix
Kolor: demonstartor

Inne szczegóły: pierwsze na świecie "wydrukowane" pióro.

Cena: <100$

źródło

Gdzie mogę je zakupić jest piękne. Możesz powiedzieć coś więcej o nim lub nawet zrobić / wysłać recenzję jak jest? :) Kupię od zaraz jak będzie.

Kliknij na odnośnik zatytułowany źródło (od razu pod zdjęciem) i napisz do nich.

You can't stop the waves but you can learn how to surf.

Szymon   
2 godziny temu, visvamitra napisał:

Kliknij na odnośnik zatytułowany źródło (od razu pod zdjęciem) i napisz do nich.

Tez masz Additive? 

Można do nich pisać po polsku, bo to gość z Poznania jest ;) Tyle, że mieszka w Norwegii :)

Szymon   

Całkiem fajny wynalazek. Raczej do pisania w domu bo dość spore, więc średnio wygodnie się nosi (zwłąszcza w przypadku kiedu robi się to tak jak ja - czyli w etui, które mieści się w kieszeni) i sam materiał jest dość wrażliwy - przy upadku pęknięcie jest praktycznie pewne.

Ale trzeba przyznać, że robi wrażenie na postronnych :)

LLothar   

Zasadniczo to pióro nie jest pierwszym wydrukowanym w 3D na świecie - były albo bardzo proste modele na naboje albo super drogie drukowane w tytanie (stalówka i spływak też drukowane). Tutaj chodzi raczej o pióro, którego nie da się wykonać inną metodą.

Cena niestety w drugiej serii zamówień (niestety już zamkniętej) podskoczyła do 140 USD + 10 USD za wysyłkę do Polski (idzie z USA, produkcja w Kanadzie). Mam nadzieję na korektę w dół przy trzeciej serii, która otworzy się za ~2 miesiące najprędzej.

Kolega Szymon jest pierwszym właścicielem takiego pióra w Polsce. Fizycznie w kraju jest jeszcze jedno - posiada je moja mama ;).

Pozdrawiam

Twórca Additive Pens

LLothar

(trafiłem tutaj analizując ruch na stronie ;) )

Szymon   
16 godzin temu, LLothar napisał:

Zasadniczo to pióro nie jest pierwszym wydrukowanym w 3D na świecie - były albo bardzo proste modele na naboje albo super drogie drukowane w tytanie (stalówka i spływak też drukowane). Tutaj chodzi raczej o pióro, którego nie da się wykonać inną metodą.

Cena niestety w drugiej serii zamówień (niestety już zamkniętej) podskoczyła do 140 USD + 10 USD za wysyłkę do Polski (idzie z USA, produkcja w Kanadzie). Mam nadzieję na korektę w dół przy trzeciej serii, która otworzy się za ~2 miesiące najprędzej.

Kolega Szymon jest pierwszym właścicielem takiego pióra w Polsce. Fizycznie w kraju jest jeszcze jedno - posiada je moja mama ;).

Pozdrawiam

Twórca Additive Pens

LLothar

(trafiłem tutaj analizując ruch na stronie ;) )

Cześć!

W kwestii ruchu z tej strony, to mogę się troszkę winny czuć bo nie darowałem sobie pochwalenia się. Bardzo fajnie, że trafiłeś na forum przez te statystyki ruchu ;)

Mogę zatem osobiście podziękować (na tyle na ile da się za pośrednictwem forum) za bardzo ciekawe pióro.

Edited by Szymon