Skocz do zawartości

Pióro Additive


AvantTV

Polecane posty

Dnia 2.08.2017 o 14:08, visvamitra napisał:

Marka: Additive
Model: Double Helix
Kolor: demonstartor

Inne szczegóły: pierwsze na świecie "wydrukowane" pióro.

Cena: <100$

 

źródło

Gdzie mogę je zakupić jest piękne. Możesz powiedzieć coś więcej o nim lub nawet zrobić / wysłać recenzję jak jest? :) Kupię od zaraz jak będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny wynalazek. Raczej do pisania w domu bo dość spore, więc średnio wygodnie się nosi (zwłąszcza w przypadku kiedu robi się to tak jak ja - czyli w etui, które mieści się w kieszeni) i sam materiał jest dość wrażliwy - przy upadku pęknięcie jest praktycznie pewne.

Ale trzeba przyznać, że robi wrażenie na postronnych :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo to pióro nie jest pierwszym wydrukowanym w 3D na świecie - były albo bardzo proste modele na naboje albo super drogie drukowane w tytanie (stalówka i spływak też drukowane). Tutaj chodzi raczej o pióro, którego nie da się wykonać inną metodą.

Cena niestety w drugiej serii zamówień (niestety już zamkniętej) podskoczyła do 140 USD + 10 USD za wysyłkę do Polski (idzie z USA, produkcja w Kanadzie). Mam nadzieję na korektę w dół przy trzeciej serii, która otworzy się za ~2 miesiące najprędzej.

Kolega Szymon jest pierwszym właścicielem takiego pióra w Polsce. Fizycznie w kraju jest jeszcze jedno - posiada je moja mama ;).

Pozdrawiam

Twórca Additive Pens

LLothar

(trafiłem tutaj analizując ruch na stronie ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, LLothar napisał:

Zasadniczo to pióro nie jest pierwszym wydrukowanym w 3D na świecie - były albo bardzo proste modele na naboje albo super drogie drukowane w tytanie (stalówka i spływak też drukowane). Tutaj chodzi raczej o pióro, którego nie da się wykonać inną metodą.

Cena niestety w drugiej serii zamówień (niestety już zamkniętej) podskoczyła do 140 USD + 10 USD za wysyłkę do Polski (idzie z USA, produkcja w Kanadzie). Mam nadzieję na korektę w dół przy trzeciej serii, która otworzy się za ~2 miesiące najprędzej.

Kolega Szymon jest pierwszym właścicielem takiego pióra w Polsce. Fizycznie w kraju jest jeszcze jedno - posiada je moja mama ;).

Pozdrawiam

Twórca Additive Pens

LLothar

(trafiłem tutaj analizując ruch na stronie ;) )

 

Cześć!

W kwestii ruchu z tej strony, to mogę się troszkę winny czuć bo nie darowałem sobie pochwalenia się. Bardzo fajnie, że trafiłeś na forum przez te statystyki ruchu ;)

Mogę zatem osobiście podziękować (na tyle na ile da się za pośrednictwem forum) za bardzo ciekawe pióro.

 

 

Edytowano przez Szymon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...