Skocz do zawartości

TWSBI Eco - pęknięcie


zmechu

Polecane posty

Witajcie!

Taka przygoda... Od jakiegoś czau przy próbie użycia pióra paćkałem sobie ręce. Ot, standard :-) Ale przy Eco jakby bardziej i to permanentnie, czego nie było wcześniej. Dopiero dziś, z zupełnie innego powodu wstawiłem pióro pod kran. I jak się przyjrzałem dokładniej to zobaczyłem takie coś:

image.php?di=SNWR1SVI

image.php?di=7LZVZDPA

image.php?di=367TA9TZ

Tutaj duże brawa dla producenta, bo już w pierwszym mailu zostałem proszony o adres do wysyłki, w cenie transportu (podobno $5) przyślą mi nową obudowę. W dyskusji wynikło, iż pęknięcie powstało z przyłożenie dużej siły lub kontaktu z alkoholem. Z racji szybkiego załatwienia sprawy nie wnikałem w szczegóły, ale z piórem obchodziłem się ostrożnie a i alkohol to niekoniecznie.

Ktoś z Was miał podobnie przypadki?

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to pierwszy raz kiedy słyszę o pęknięciu w TWSBI Eco. Do tej pory tylko czytałem o takich problemach w modelu 580. Oby był to ostatni taki przypadek. Natomiast zachowanie producenta jak zwykle zasługuje na dużą pochwałę i stawianie jako wzór dla innych :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w podobnym miejscu strzeliło eco, jakiś czas temu. Ogólnie nie mam szczęścia do TWSBI… W porządku że wysyłają nowe, za koszt wysyłki, ale mimo wszystko nie uważam by w piórach, które nie mają roku, powinno cos takiego się dziać…

35529466942_0610fc3dc7_c.jpg

34857447544_c6f96d730c_c.jpg

Pierścień Vaca oddzielił się przy odkręcaniu pióra, normalnie postanowił że się nie odkręci z resztą skuwki, tylko zostanie na korpusie.

Edytowano przez tokariew
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...