Skocz do zawartości

Elysee


Polecane posty

Panie i Panowie!

Jakiś czas temu chwaliłem się, że nabyłem drogą kupna pióro Elysee, wtedy nie miałem jeszcze pióra fizycznie, a więc brakowało moich zdjęć.

Nie będę się specjalnie rozpisywał, ponieważ co potrzeba napisałem i jest to na jednym z załączonych zdjęć. Za jakość skanów najmocniej przepraszam, ale skaner na więcej nie pozwala. Mam nadzieję, że zdjęcia chociaż trochę rekompensują swoją jakością. :D

To moja pierwsza recenzja, więc liczę, że będziecie wyrozumiali. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piórko przepłukałem(moczyło się całkiem sporo), musiałem skleić spływak- zaznaczyłem na zdjęciach właśnie miejsca, gdzie widać spoiwo(i wspomniany pierścień), i skontrolowałem czy wszystko co było, jest nadal drożne- tak, nie zakleiłem żadnych kanalików itd. To bardziej przypomina jakby się powoli zapychało coś delikatnie i trzeba trochę przepchnąć tłoczkiem atramentu w środku. Jeśli mi się uda, to zrobię zdjęcie i wrzucę, żeby pokazać co i jak z tym. Nie miałem jeszcze zbyt dużo okazji by nim pisać, a to się działo, jak pisałem przez mniej więcej godzinę- może dlatego, że długo było otwarte. Najlepiej to porównać, że pióro przechodzi od Mki do Fki, trochę wypycham tłoczek i daje mokrą Mke, potem wraca do stanu normalnego.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArielN Dziękuje za informacje, niestety nie mogę już edytować, żeby uzupełnić te informacje. 
Spodobał się mi, jak tylko go zobaczyłem. Niestety nie byłem świadomy graweru na skuwce- zdjęcia były dosyć,,zgrabnie" zrobione- ani nie widać było połamanego spływaka, jak i graweru...:wallbash: Następnym razem muszę być bardziej ostrożny, ale pióro kosztowała mnie trochę więcej niż zestaw w mcd;)

Zapomniałem o garści danych technicznych:
Zamknięte ma 137mm długości,
otwarte- 130mm,
z skuwką na korpusie- 156mm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...