Skocz do zawartości

Kolorowy zawrót głowy - druga edycja


visvamitra

Polecane posty

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zaraz to ogarnę :) 

Jedna uwaga: próbki wlałem do próbówek z recyclingu - niektóre mają nalepki z nazwą atramentu. Nie kierujcie się nią. Szukajcie na próbówce czarnych bohomazów :) 

Numery listy atramentów zamieszczonej kilka dni temu wrzuciłem, dla zabawy, do random sequence generatora. Wyszła nam taka sekwencja: 3 1 7 8 5 4 6 2

Zgodnie z powyższym kolejność recenzowania i daty proponowałbym ustawić następująco:

  1. Itzamna - L'Artisan Pastellier - sobota 08.07.2017
  2. Dark Yellow - Ruwen - sobota 15.07.2017
  3. Rouille d'Ancre - J. Herbin - sobota 22.07.2017
  4. Vermillion - Daimine - sobota 29.07.2017
  5. Olivine - Monteverde - sobota 05.08.2017
  6. Mauve - Glare - sobota 12.08.2017
  7. Oscar's Copper - Organics Studio - sobota, 19.08.2017
  8. Imari Blue - Wancher - sobota, 26.08.2017

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, marecki napisał:

No to program imprezy już znamy, próbki w drodze, powoli trzeba zabierać się za płókanie piór...

U mnie większość wypłukana łącznie z Pelikanem Jazzem, którym chcę głównie testować. Docierają jeszcze chińczyki i one na próbę pewnie też jakieś odrobinki dostaną

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też zaspoileruję: a mi się podoba. Jak zalałem Jinhao 599 to faktycznie, jakiś jasny i mdły. Ale w grubszych stalówkach naprawdę zyskuje. Ponizsze pisane pelikanem jazz. Atrament bardzo mokry, musiałem trochę zmienić charakter pisma żeby było czytelnie. Papier - oxford

7rRPAWN.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, visvamitra napisał:

Wysłałem wam link do ankiety na temat inkaustu. Jutro rano założę temat i zachęcam was do wklejania do niego swoich wniosków i przemyśleń przez cały weekend. W niedzielę wieczorem wrzucę wyniki ankiety.

 

 

Czekamy na przemyślenia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...