Skocz do zawartości

Pióro grubo piszące (stalówka B) à la Parker 21


Grafi

Polecane posty

Pytanie jak w temacie pióro grubo piszące jak parker 21 (nie kosztujące majątku)na naboje uniwersalne i lub tłoczek.

Jestem leworęczny i mam wrażenie iż stalówki f trochę mi drapią a przestawianie się na prawą ręke nie wchodzi nawet w grę.

Mam Parkera 21, Pilota i jakiegoś Chińskiego no name. Parkerem 21 piszę mi się najlepiej.
Pilot drapie ledwo zauważalnie. (nie wiem czy tak miał czy uszkodziłem stalówkę.)
chińczyk drapie i przerywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam, że w całym piórowym świecie nie ma takiej B, która by mogła startować do Jinhao X-450, albo (po lekkiej modyfikacji polegającej na umyciu pióra i przejechaniu parę razy stalówką po pilniczku do polerowania paznokci) Kaigelu 360. Że twarde jak gwoździe są, to fakt. Ale grubość linii to jakieś... XXB :roflmho:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś z grubą stalówka :)

Jinhao-x450-1mm_zpsmxlbbtg6.jpg

Jeśli ma wyglądać jak Parker i mieć mokrą stalówkę to polecam Baoer 388. Jeśli to za mało to Jinhao X450 i Jinhao X750. Podobnie jak Baoer 388 w wersji standardowej jest to stalówka M ale w moich egzemplarzach niektóre atramenty wręcz się leją. To chyba powtarzalna cecha bo czytałem o tym w kilku recenzjach tych Jinhao. Nie wyglądają jak Parker ale prezentują się nieźle i bardzo przyjemnie się nimi pisze.

Jinhao%20X450_zpsz04siqvt.jpgJinhao%20X750_zpsra0zahp8.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...