Skocz do zawartości

Pióro na studia


Polecane posty

@rzuf Kaweco za mną chodzi już dłuższą chwilę, ale jak zwykle łatwiej jest kupić 2-3 tańsze, albo bardzo tanie-zbieram się do zamówienia chinczyków- niż jedno, ale droższe...:bezradny:

Edit: Jak na złość podobają się mi z linii al-sport i brass, stąd mowa o droższych... Jak rozumiem wytrzymałość na wysokim raczej poziomie?

@Pinecone Też bym sugerował Jinhao, znów zresztą przymierzam się do kupna, ale miałem, całkiem dobre, niestety-moje zaliczyło lot z lądowaniem na stalówkę przy kącie 90 stopni:cry: straszny widok swoją drogą

Edytowano przez -Mateusz-
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wąsaty zainteresowałeś mnie tym piórkiem, może się zdecyduję w najbliższych miesiącach- zastanawiam się czy będzie dobra zamianą za safari, które wiele przeżyło, a ostatnio ciut pogiąłem stalówkę... :,(

@Daniel84 Tasche całkiem mi nie podchodzi- bardzo nie proporcjonalne skuwka/korpus. Ale to drugie już bardziej, ale cena oscyluje około 20 usd, co już się robi-dla mnie sporo- jak na pióro z dalekiego wschodu, w szczególności, że jednak stylistycznie niezbyt pasuje mi to zwężenie na łączeniu skuwki z korpusem...

@rzuf To ja mam bardziej powoli rodzący się dylemat czy brać kaweco sport, delike, moma muji, czy może lamy, żeby aktualne wysłać na przedwczesną emeryturę ;)
moma muji jest najbardziej zamiast lamy możliwe, ze względu na analogiczny design: lamy wygląda jak marker/mazak, a moma jak cienkopis...

Edytowano przez -Mateusz-
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...